2703
2553

سلام دوستان

کسی هست که فرزد خوانده داشته باشه، یا خودش فرزند خوانده باشه(اگر اکانتتون فیکه فک کنم میتونید بگید- من خودم هستم)- یا اینکه کسی تو آشناهاشون کسی هست این تجربه رو داشته باشه

لطفا به اشتراک بذارید

من خودم خیلی حرف دارم

شاید یک روز وبلاگی چیزی زدم

نمیدونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

پسر عمم فرزند خواندس

الان ۲۰ سالشه انقدم مودب و اقاس همه فامیل عاشقشن 

تکه واقعا

واس پدر و مادرشم غش میکنه 

به خودت اجازه بده ك شاد باشي🧚🏻‍♀️🧠🏡                     تو لياقتشو داري⛱🎈🧸

من بیشتر از فرزندخونده ها به بچه های پرورشگاهی فکر میکنم 

خداییش خیلی مظلومن 

یه بار یه شهرستان رفته بودم خونه یکی از آشناها

دو تا دختر حدودا دبیرستانی داشتن خونه همسایشونو نظافت میکردن عین کلفت داشتن در ورودی و حیات و ... روتمیز میکردن 

بعد اون آشنامون گفت این بچه های پرورشگاهن . اینجوری خرجشونو درمیارن

یعنی جیگرم کباب شد 

خیلی گناه دارن

دخترای همسن اونا به فکر قر و فر هستن

تو رو خدا منو لایک نکنید
2714
اطرافم زیاد هستن،برامون با بقیه ی بچه های فامیل فرقی ندارن

برای شما شاید فرقی نداشته باشه، اما برای خود شخص خیلی آزاد دهندست

از وقتی بفهمه قضیه رو یک غم دائمی تو دلش باهاش میمونه

من خودم فرزند خوانده ام

از وقتی به دنیا اومدم، تو خانواده دومم بودم (در این نظر،خانواد بیولوژیکم رو میگم اون خانم و آقا و خانواده دوم رو میگم خانوه خود و مادر و پدر خطاب میکنم)

اون آقا بعلت مشکل مالی تصمیم میگیره که فرزند پنجمش که یک قل پسر هم داره (فقط دختره رو که منم) به یک خانواده دیگه بده

پدرم مقداری پول ب اون آقا میدن نه بعوان خرید (اینو مادرم میگه اما من قبول ندارم) چون بهرحال انگار فروخته شده اون بچه (که منم)

سلام من یگروه دارم همه یا درخواست فرزند دادیم یا داریم خواستی بفزمایین  عضوتون کنم

یعنی چی چطوریه واسه همه شهرا هس 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
پسر عمم فرزند خواندس الان ۲۰ سالشه انقدم مودب و اقاس همه فامیل عاشقشن  تکه واقعا واس پدر ...

این موضوع برای قبل ازدواجش عزیزم

من خودم 3سال پیش ازدواج کردم

کاملا سنتی ازدواج کردم (ما رو بهم معرفی کردن. جلسه سوم خواستگاری پدرم در حضور من و مادرم و اون آقا پسر و مادر و پدرش موضوع منو گفت

که البته احساساتش رو نمیتونست کنترل کنه و گریش گرفت

من اما انگار تو ی حباب بودم و بی حس راج ب این موضوع، ی جورایی داشتم خودمو قوی جلوه میدادم

مادر اون آقا که مادرشوهرم هست الان، 3 ماه بعد عروسیمون زنگ زد به دختر عمم ک بهم شیر داده گفت این دختر فلانه بهمانه، ارث نمیرسه بهش و ...

خواهرشوهرمم توی یک بحثی بهم گفت بدبخت تورو مامان و بابات فروختن و...

بعدا هم 2 سال بعد عروسی مادرشوهرم تو ی بحثی گفت تورو با این مشکلاتت هرکسی می خواست بگیره مامان و بابات باید 4تا خونه و ماشین و ... میدادن تا کسی میگرفتت

این درحالیه که شرایط خانوادگی ما واقعا خوبه (نمیگم چیزی از جزییات که هویتم پنهان بمونه، الانم با اکانت فیکم- البته به خاطر مادر و پدرم، خودم برام مهم نیست خیلی)

من خودم عید بود فهمیم قضیه رو، بهمن اون سال این خواستگار خیلی جدی تر شد(یعنی اونموقع هنوز 1سال نشده بود ک خودم فهمیده بودم)

2706