2733
2734
عنوان

سیسمونی

260 بازدید | 36 پست

سلام به همه.من الان چهار ماهه،باردارم.خیلی غصه میخورم.چون پدر که ندارم.خودم با کار پاره وقت تونستم شش تومن پس انداز کنم دادم مامانم بهم بده برای سیسمونی،قرار بود سهام عدالتش و بفروشه و یکم بزارن روش،الانم که تحقیق کردیم اصلا پول سهام و یهو نمیدن و اینقدر خرد خرد نیدن ارزش ندارن.خانواده شوهرمم همش میگن ما توقع نداریم بعدمیرن جلو جلو مارک سرویس خوابم بچه هم انتخاب میکنن،سر جهازمم اصلا کم نذاشتم آخر از توش حرف دروردن.یه مامان پیر دارم که هیچ پولی نداره.خودمم بیشتر از این نتونستم جمع کنم.نمیدونم دیگه باید چی کار کنم.خیلی بی کس و کارم.همه مراحل زندگیم خودم باید همه چیو هندل میکردم.

عزيزم هر کار کنی بقیه یه چیزی میگن بابا اینجاهمه چیا گرونه به خدا میشه با6 تومن سیسمونی خوب خرید ما ها اصلا با این قیمتا ی که اینجا میگن خرید نمی‌کنیم فکر سلامتی خودت و بچت باش 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ی شوهر داری ک کم کمش 1 سال باش زندگی کردی

انقد نفهم نیس ک درکت نکنه

بکشش کنار و دغدغه تو بش بگو

حرف ناراحتی جهازو پیش نکش

ولی بش بگو با مادرش حرف بزنه ک از ی زن پیر انتطار سیسمونی فلانو نداشته باشه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

اصلا سیسمونی ارزش نداره سهام بفروشی اینو بدون سهام بیشتر برای مادرت سود داره یا سبسمونی شما؟؟؟ سه روز ابنجا میگفت ینفر با پنج تومن خریده مارک نخر بچه تو رشده چیزهای گرون و اضافه نخر

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

الهی فدای اون دلت و قلب مهربونت بشم من . بهشون بگو فعلا جا ندارم واسه سرویس خواب و بعدا میخرم . تو خدا رو داری عزیزدل💄

مرا عهدیست با جانان ...               نکن خواهر من ، نکن ، لایک نکن            💄نماد دختر باباست 

چیزای ضروریو بگیر و قرار هم نیس حتما برند باشن چون بچه  بزرگتر شه نه اون بالش و تشک و لحاف کوجیک بدردش مبخوره نه کریر و کالسکه و روروئک. چیزای ارزون تر انتخاب کنین. 

2738
طفلک مادرت..اصلا سیسمونی بچه ربطی ب مامانت نداره 

ربط نداره سهام بفروشه سیسمونی خدایی ظلمه

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

منم خانواده شوهرم ادعای سیسمونی کردن ی کلام جلو همه گفتم اول شهر خونواده من رسم نیست سیسمونی دومن بچه مال منو شوهرمه ن مامانم اینا ک بخان وسبه بخرن سومن اون همه جهیزیه دادن خونوادم یکی از شما گفت دستتون درد نکنه؟ زحمت کشیدین؟ برعکس خبرا اومد ک چقد عیب گذاشتین. درحالی ک واقعن توی شهر شوهرم هیچ کس ب اندازه من ن جهیزیه آورد خونه شوهرش ن مارکی ک من آورده بودم 

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰

عزیزم چرااینقدسخت میگیری؟من سیسمونی خیلی معمولی بردم اصلاهم توقع نکردم ازخانواده م.تخت روخاهربزرگم داد مال سیسمونیش بود.یک کمدخریدم بالوازم واجبش.همین.البته کادویی ورونمایی خیلی جمع کردم.تاالانکه نزدیک ۲سال ونیم میگذره،من چیززیادی نخریدم...شماهم انشاالله بسلامتی زایمان کنی گلم.التماس دعا💐

رنگهای رنگین کمونو نمیخام_نامه های راه دورونمیخام_لحظه وساعت وعمرمن تویی_ختم کلام بابااااامن فقط تورومیخام❤💋حالیته؟!

مامان شدنت مبارک گلم.اونا حق ندارن برای شما مارک سیسمونی تعیین کنن اونم با این اوضاع تورم .اگه شوهرت تواناییشو داره برات بگیره بگه مامانت برات خریده.بعدم ب شوهرت بگو ب مادرش اینا بگه انقد نظر ندن 

اصلا سیسمونی ارزش نداره سهام بفروشی اینو بدون سهام بیشتر برای مادرت سود داره یا سبسمونی شما؟؟؟ سه رو ...

من اگه به خودمه نمیخرم مگه من کیم که بخوام مارک و گرون بخرم.مادر شوهرم طبقه پایینمه،جاریمم تازه زاییده کلی سیسمونی آورده.پدرشوعرم عین خاله زنکا هی میگه تخت فقط تخت شرکتی وکیوم باشه عالیه،یه چیزی شنیده 

حتما شوهرت هم به فکره عزیز . فکر نکنم بزاره مادرت کاری کنه خودتون دو تایی بخرید لازم نیست همه چی مارک بخری و اول کاری همه چیو بخری بعدا هر وقت نیازت بود میخری 

منم پدرم فوت شده نزاشتیم مادرم چیزی بخره همه چیو همسری خرید 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

همون ۶ تومنو ببر سیسمونی بخر.جاریم دوناهه سیسمونی خریده همون ۶تومن شد.وسایل لازمو گرفته فقط.

عزیزم جربزه داشته باش به خانواده همسرت جه ربطی داره سیسمونی.رک و راست بگو برا بچم خودم خرید میکنم.من ۱۰سال پیش نزاشتم مانانم سیسمونی بگیره با اینکه وضع مالی پدرمم خوبه تک دخترم هستم.خیلی هم راضیم از کارم

2706