2733
2734
عنوان

خوردن پیتزا تو بارداری

5749 بازدید | 26 پست

بچه ها من تو ۶ ماهم .پیتزای مرغ و گوشت و قارچ شوهرم از شرکت اورد منم خوردم دیشب و صبح چن تیکه از پیتزا.عذاب وجدان شدید دارم.یعنی واسه بچم ضرر داره؟؟

نه عزيزم حساس نباش چيزي نميشه

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه بابا،خودت درست کن سالم ترم هست...بسلامتی زایمان کنی عزیزم

رنگهای رنگین کمونو نمیخام_نامه های راه دورونمیخام_لحظه وساعت وعمرمن تویی_ختم کلام بابااااامن فقط تورومیخام❤💋حالیته؟!
2738

منم رفتم شش ماه عذاب وجدان نگیر عزیزم با یکی دوبار خوردن هیچی نمیشه منم خوردم چن بار هر چیزی تعادل باشه هیچ اتفاقی نمیفته

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 

واا چ ضرری😐😐ولی بخاطر کرونا از بیرون نگیر خودت درست کن

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
واا چ ضرری😐😐ولی بخاطر کرونا از بیرون نگیر خودت درست کن

عزیزم شوهرم تو شرکت کار میکنه واسه شام داده بودن بهشون..منم کلی تو ماکروفر داااغش کردم بعد خوردم.ولی ایقد عذاب وجدان گرفتم.چون پنیر پیتزاش زیاد بود

2706