2726
عنوان

مگه داریم بچه اینقد نفهم؟؟

679 بازدید | 102 پست

پسر جاریم خیلییییی بی شعوووره

کلا 8 سالشه ولی خیلی نفهمه

چند وقت پیش سر اینکه ما اتاقمون شبا گرم میشه و همسرم میگه کولرونزنیم حرف افتاد و جاریم گفت پنکه داریم دادم به خواهرم ولی الان دیگه لازم نداره میخای بدمش به تو

پسرش سریع اومد گفت نههه مامان لازم نکرده ما خودمون میزاریم خونمون ما لازمش داریم خودمون نده ها به کسی

منم نشستماااا،خوبه یکسال بود داده بودن به یکی دیگه

اونروزم رفتیم خونه مادرشوهرم شبو اونجا موندیم با جاریم

همه جا انداختن من جا نداشتم جاریم گفت بیا پیش ما بخواب پسرش سریع میگه نه مامان یبار بزار راحت روی یه تشک بخوابیم جاریمم گفت یجوری میگی انگار رو سنگ میخوابیم همیشه تخت خودتو داری دیگه حالا یروز اینجاییم پسرش بازم دعوا راه انداخت که نههه کسی حق نداره بیاد اینجا بخوابه

اصلا حالم ازینجور بچه بهم میخوره😒

اسمش روشه

بچه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جاریت یه جوریه 

چی بگم از پسرش چندشم شد😑...

این چرا این مدلی شده

بچه ها باشه که باشه ولی آخه انققققدر بی ادب؟

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
شک نکن نعشت گرفته از حرفهای تو خونشون هست وگرنه بچه ٨ ساله چیکار به این حرفها

دقیقا بچه آیینه رفتار پدر و مادرشه قطعا اونا یه کاری کردن!

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
جاریت یه جوریه  چی بگم از پسرش چندشم شد😑... این چرا این مدلی شده بچه ها باشه که باشه ولی آخ ...

والا من تا حالا همچین بچه ای ندیده بودم

اونقد هرچی گفته چیزی نگفتن که اینطور شده

حرف مامانشو اصلا حساب نمیکنه خیلییی پروئه بیش از حد

2706