2737
2734
عنوان

نی نی داربیان

81 بازدید | 18 پست

بیاین عکس بچهاتونو یهوویی بزارین بگین درطول روز ک جایی نمیرین خستتون نمیکنن دختر من خ اذیت میکنه نمیدونم باید چیکارش کنم ۵ماه ونیمه

تیکر تولد یکسالگی دخترم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دوتابچه دارم یکی شش ماهه یکی چهارسال وخورده ای...اذیت که داره ولی بخاطر کرونا فقط  دوروز رفت ...

شش ماهه درطول روز چیکار میکنه.دختر من هر چی میبینه میکنه دهن 

تیکر تولد یکسالگی دخترم
بغلیش کردی

پنج ماهشه! نیاز داره

علم ثابت کرده زیر ۱۰ ماه بغلی شدن معنی نمیده

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
2738
اره بغلی شده تازه میگه همش بایدبهام بازی کنین

اینا طبیعیه عزیزم

بچه بغل مادر و بازی میخواد تا دو سالگی همینه

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
شش ماهه درطول روز چیکار میکنه.دختر من هر چی میبینه میکنه دهن 

اون سهله پسرم منومیکشه اینقدر انرژی داره که نگو منم ازاونا بدتر شوهرم میگه سرم روبردی تک فرزندی ی چیزدیگ هست بشه دوتا واویلاست...براش مسواک گرفتم 

اینا طبیعیه عزیزم بچه بغل مادر و بازی میخواد تا دو سالگی همینه

من ازهمین الان دارم تمرین میکنم ان شاء الله به سلامت این دوران وپشت سربذارم برای بعدا اصلابغلی نشه به شدت ازبچه بغلی بدم میاد

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
اون سهله پسرم منومیکشه اینقدر انرژی داره که نگو منم ازاونا بدتر شوهرم میگه سرم روبردی تک فرزندی ی چی ...

دخترمنم ماشالا انرژی زیاد یعنی باپا میزنا توشکمم همش ورجه وورجه میکنه دلم میخواد گریه کنم ازدستش خخخ

تیکر تولد یکسالگی دخترم
پنج ماهشه! نیاز داره علم ثابت کرده زیر ۱۰ ماه بغلی شدن معنی نمیده

مامان من فقط ماروشیرمیداده میذاشته توگهواره اسباب بازی می‌داده دستمون می‌رفته دنبال کارش

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
دخترمنم ماشالا انرژی زیاد یعنی باپا میزنا توشکمم همش ورجه وورجه میکنه دلم میخواد گریه کنم ازدستش خخخ

ماشاء الله ...دخترمنم همینه خیلیم خوبه ...پسرم مشکل کلیوی داشت کوچیکی الانم یکم بهتره  بذارسالم باشه شیطونی به دردوجون بخر....وزن دخترت توپنج ماهگی چقدر بود....غذای کمکی من 5ماهه شروع کردم

ماشاء الله ...دخترمنم همینه خیلیم خوبه ...پسرم مشکل کلیوی داشت کوچیکی الانم یکم بهتره  بذارسالم ...

۵ماهه وزنش نکردم ۴ماهه۶۷۰۰بود من ۶ماهه میخوام غذاشوشروع کنم چون بنظرم لاغر نیست خیلیم تپل نیست ولی خوبه

تیکر تولد یکسالگی دخترم
2706