2733
2734
عنوان

رفتم آزمایش بارداری دادم

858 بازدید | 104 پست

با این بی بی چکا امیدی هست؟ همش حس میکنم دارم پریود میشم...بی بی چکا اولیو سه روز پیش زدم دومی و دوروز پیش سومی و دیروز...دیروز وقت پریم بود ...همش حس میکنم دارم پریود میشم

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ی هاله میبینم

ایشالا ک بارداری

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
2738

با اجازه ی اسی خانما مت ده روزه عقب انداختم اما دلم گاهی وقتا در میگیره و خوب میشه اما از پری خبری نیست امروز بیبی گذاشتم تا نصفه ها اومد و یک خط انداخت بعد یهو دیگه نیومد و قرمز نشد تا نصفه اومد فکر کنم خرابه درسته

انشالله مثبته 

کی اماده میشه؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
امروز از دادی؟

اره ....خیلی میترسم تا جوابش بیاد پریودشم

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2706