2733
2734
عنوان

دوستی ۱۰ ساله به امید ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1470 بازدید | 69 پست
زبون بازم هست میگه خوشبحال مردی ک تو زنش بشی ولی متاسفانه شرمندم من نمیتونم بگیرمت.خیلی خوبی ولی نصی ...

این یعنی اون پسر حتی یه هزارم درباره اون دختر تعصب و غیرت و علاقه هم نداره دختره داره خودش و مفت و بی ارزش میکنه

عجیب چند ماه تونسته از دختره بیخبر باشه مگه میشه تو ۱۰ سال ذره ای به دختره وابسته نشده

سوال منم همینه مگه پسرا دل ندارن.مگه وابسته نمیشن .بعد ۱۰ سال چجوری به دختره میگه برو ازدواج کن.سختش نمیشه؟

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حداقل به دوستت بگو بیشتر از این خودشو کوچیک نکنه باهاش رابطه نداشته باشه .از روح وروانش سوء استفاده میشه لااقل جسمشو در اختیار نزاره

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
این یعنی اون پسر حتی یه هزارم درباره اون دختر تعصب و غیرت و علاقه هم نداره دختره داره خودش و مفت و ب ...

اره متاسفانه

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
2728
حداقل به دوستت بگو بیشتر از این خودشو کوچیک نکنه باهاش رابطه نداشته باشه .از روح وروانش سوء استفاده ...

وابسته شده حرف هیچ کس گوش نمیده البته پسره ازش سرتره هم قیافه هم خانواده و شغلی

یکی از دوستای من ده سال با یه پسره بود البته پسره خواستگاریش اومد اما نه با میل چون فقط اومده بود که ...

ای وای خدایا چه آدمایی پیدا میشن

از دوستی متنفرم ...و هیچ اعتقادی ندارم ....

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2738
یکی از دوستای من ده سال با یه پسره بود البته پسره خواستگاریش اومد اما نه با میل چون فقط اومده بود که ...

بعد ۱۰ سال پسره وابسته نشده.سختش نشده

ینی داخل محضر همه منتظر بودن.قوم و خویش ها.یا فقط خودشون بودن؟

آقایون ثبات ندارن ..امروز عاشقن فردا فارق ...

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
سوال منم همینه مگه پسرا دل ندارن.مگه وابسته نمیشن .بعد ۱۰ سال چجوری به دختره میگه برو ازدواج کن.سختش ...

دختر باید بگه خوش اومدی بسپره بخدا کسی از سهم ادم بشه هر جا باشه برمیگرده بره پی زندگیش 

اخی اونوقت دوستت چیکار کرد.انشالله ک الان خوشبخته

2706