2726

بچه ها من خودم تک دخترم دوتا داداش دارم 

ذره ای حسادت ندارم به هیچ کس با اینکه همسر من دوبار بد ورشکست شد و ما رفتیم زیر صفر اطرافیانم همه از لحاظ مالی میلیاردرن 

من تو اوج ورشکستگی باهمشون رفت و امد میکردیم سفر میرفتیم مثلا اونا میرفتن فروشگاه خریدای آنچنانی میکردن من تو فروشگاه فقط قدم میزدم و برا لباس های برندشون نظر میدادم بعد میومدیم خونه همه کیسه کیسه خرید کرده بودن من هیچی 😁 یا من الان هشت ساله ازدواج کردم هنوز جهازم رو استفاده میکنم اما هر کدوم از اطرافیان وقتی تغییر دکوراسیون منزل میدن کل زندگیشوون رو عوض میکنن بازم من کیف میکنم و خوشحالم براشون 😂 یا با دوستامون میریم بیرون جایی خانومای اونا چشم و هم چشمی شدید دارن با همه من فقط نگاشون میکنم 🙄 جالبه دوستامونم خانوماشون با من اکین و همسراشون میگن از من یاد بگیرن به همسرم میگن خوش به حالت خانومت با توجه به اطرافیانش اصلا اذیتت نمیکنه 😐

یه مثال بزنم من و خواهر شوهرم تو یه هفته تولدمونه یه سال با هم گرفتیم همسر من تونست یه شاخه گل بخره همسر خواهر شوهرم یه دستبند 30گرمی طلا من واقعا کلی خوشحال شدم براش 

مادر شوهرم میگفت هر ان منتظر بودم. بری تو قیافه برا علی یا گریه کنی یا ناراحت شی اما تو اصلا حسود نیستی اینو بارها ثابت کردی 

بهم میگن من ندیدم زن عین شما که اصلا حسود نباشه 😁

حالا دیشب بحث دوستمون بود همسرم برگشت گفت همه خانوما حسودن همشون گفتم من 

یه نگاه کرد گفت خدایی جز تو 😁 میگه میدونی دلیلش چیه؟ 

میگم چی؟ میگه تو با دوتا پسر بزرگ شدی 😟🙄

تاریخ 99.9.9 خدا رو شکر که به آرزوهام رسیدم ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای خودش گفته ربطی نداره ،منم حسود نیستم یه خواهر و یه برادر دارم ،اتفاقا خصلت خوبیه 🌹

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2728

من تو خانواده پدرم همه چی داشتم 

اینم بگم همسرم خسیس نیست یا خودم خسیس نیستم در حد توان خودمون خرید میکنیم نباشه هم خرید نمیکنیم 🤗

این حجم ازریلکسی توکتم نمیره مخصوصا اون قسمت تولدش 

منم با چهارتا پسربزرگ شدم اتفاقا خیلی لوسم

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

آفرین.قلب خیلی بزرگی داری.به این که حسود نیستی حسودیم شد(شوخی کردم)

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

با پسرا بزرگ شدن باعث این چیزا میشه واقعا،،منم با سه تا پسر بزرگ شدم بدون بودن پدر و مادر تو خونمون

منظورم اینه خودمون خونمون جدا بود واسه همین ی سری رفتارم ب دور از ادا و اطوار خانمانست😅

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
مگه میشه

هیچ کس باورش نمیشه 😁😁 ببین تو فامیل همسرم خانوماشون فقط حرف از سفر و طلا و خونه و دکوراسیون میزنن من میرم بهشون کلی هم نظر میدم اما تا الان یکبارم نشده به همسرم بگم چرا ما..... 

2706