2733
2734
عنوان

تورو خدا کمک، سوختگی+ عکس سوختگی

962 بازدید | 25 پست

بچه ها من پامو با چایی سوزوندم تاپل زد بعد پوستش کنده شد، چند روز گذشت شد عکس پایین، بعد بهم گفتن عسل بزن زود خوب میشه منم دیشب زدم صبح بیدار شدم دیدم یجوری شده

اول عکس قبل عسل میزارم

اینم عکس صبح بعد عسل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عسل عالیه و ترمیم کننده اما من پماد الفارو پیشنهاد میکنم من با زودپز سوختم ریخت رو دست از بالا تا پایین الان هیچی جاش نمونده الفا بزن

بزودی در این خانه،                                                                              دخترکی                                                                                             جان.....دخترکی                                                                                            آاااخ دخترکی                                                                                                 می خندد ....                                     
2738

در این زمینه تجربه ندارم ولی شنیدم شستشو با شیر خوبه 

مامانم ی بار بدنش با آب داغ سوخت 

دکتر هم نرفت با دستمال مرطوب تمیزش میکرد اینم نظر من بود برای دستمال مرطوب اوایل سخت بود چون ی لایه ازش کنده میشد اما الان خیلی جاش نمونده و اصلا عفونت نکرد

همیشه عشقباشد ، همیشه برکت 🌹

ازمن به شماپندتگه خدانکرده جاییتون سوخت یکم نمک بردارین یکم باآب خمیرکنین نه خیلی آب ها!!وبذارین روش سریع خنک میشه وجاش نه تاول میکنه نه میمونه

حالاهم عسل راادامه بده شنیدم خوبه

مثل زنبورباشیم که فقط زیباییهاراببینیم نه مثل مگس که فقط زشتیهارابپسندیم
2706