2726

بچه ها شما توهزینه ی زندگی چقدر کمک همسرتون میکنین و چه جوری؟ینی به حسابش میریزین چیکارمیکنین؟اصلا کمک میکنین یانه.شوهرم بیکارشده بهش گفتم اگه برگردیم شهرخودمون میرم سرکارویه چندوقتی کمکش میکنم به نظرتونوچقدربهش بدم حقوقم احتمالا ۶تومن میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پرستاری خیلی سخته ولی شیرینه.اگه برمیگشتم عقب اول معلمی اگه نمیشد پرستاری

ممنون عزیزم ❤ آره واقعا خیلی سخته ، خدا قوت 😘

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))

اگه همسرت بیکاره احتمالا بیشتر خرج رو دوشت شما میفته یمدت،من خرج خودمو دخترمو هرچی که بخرم چه لوازم خونه چه لباس خودم میدم،یجیزیم بخاییم بخریم ملکی چیزی منظورمه، هرچقد کم داشته باشه میدم بهش،مسافرتامونم نصف هزینه با منه،البته شغل همسرم خوبه خداروشکر و نیاز نداره اگه داشت احتمالا بیشتر کمک میکردم

اگه همسرت بیکاره احتمالا بیشتر خرج رو دوشت شما میفته یمدت،من خرج خودمو دخترمو هرچی که بخرم چه لوازم ...

ینی به نظرت من تواین مدت ماهی چقدر بهش بدم واینکه بریزم کارتش یا اینکه کارت خودمو بدم دستش؟

ینی به نظرت من تواین مدت ماهی چقدر بهش بدم واینکه بریزم کارتش یا اینکه کارت خودمو بدم دستش؟

راستش نظرم شاید بدجنسانه باشه ولی بذار درخواست کنه ازت که لااقل یکم سختش باشه و بیخیال نشه، پولتم تو کارت خودت باشه خواست بره خرید یا بیرون خودش گفت کارتتو بده بهش

2706