2733
2734
عنوان

دوستان برادرم

458 بازدید | 45 پست

تولد گرفتم برای همسرم برای اولین بار قبل از کرونا البته اومدن و یه تیشرت اوردن که از شکم برلی همسرم کوتاهه و قیمت نهایت 30 40. خواستم بگم چه طور کادویی اوردن ما هم تشکر کردیم و تمام

الان به من پیام داده برای دخترش گرفته دومین سال بیلین تولد گوشیت خاموش بود زنگ زدیم به همسرمم زنگ نزده اینم بگم شوهر من هر سال برای خودش و خانمش و بجه اش کادو تولد میگرفت و این اولین سال بود من برلی همسرم تولد گرفتم تا قبل از اینکه بگیرم اونا چون تولد نمیگرفتم برلی همسرم با اینکه میدونستن حتی یه جورابم برای جبران نمیگرفتن

اینم بگم ما بچه نداریم تولد من چند روز قبل از زنداداشم هست اونم برلی من خیلی کادو پایینی میگرفت با اینکه میدونست من برلی همسرم تولد نمیگیرم بچه هم ندارم میتونست با خودش بگه یه چیز بهتر بگیریم حداقل جبران سه تا تولد ما بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اصلا هیچی نفهمیدم چی گفتی خوندم ها ولی دو هزاریم نیافتاد

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

برادر استارتر برای تولد شوهر این خانوم یه تی شرت ارزون قیمت آوردن که اندازه تنشون هم نبوده 

حالا تولد دختر برادر‌شونه 

میخواد بدونه تلافی کنه یا نه

-مامان                                                          -تُ  روی زَمین  خُدای مَنی
2706