2726
عنوان

تو اوضاع اقتصادی الان،در ماه چقدر پس انداز دارید😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1076 بازدید | 62 پست
تجربه شخصی زندگیم  نمیدونم بخندی شاید  اما واقعیه بهت توصیه میکنم خواهر هرشب سوره واقعه رو ...

سلام..کاملا به این موضوع اعتقاد دارم و هفته ای دوبار سوره واقعه رو میخونم..و من هم توصیه میکنم این کار رو انجام بدی

۱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره دلم برای بچه هام میسوزه،،،همش تو خونه نه تفریحی نه مسافرتی،،حتی یه تبلت نتونستم بخرم برای دخترم ...

قطعا نشون میده ...من مامانم هیچ وقت نمیگه نخورید ‌..اتفاقا میگه میشه لباس نخرید یا دیرتر خرید یا سفر و تفریح نرفت اما نمیشه غذای خوب نخورد ‌‌.‌.....مگه چقدر زنده همش غذای بد بخوریم؟😐😐😐😐😐خدا ازشون نگذره بیچاره کردن ملتو ‌...

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
2728
ما پول برنج نمیدیم خدا رو شکر،،،شوهرم زمین برنج داره تو شمال

خداروشکر پست ترین برنج تو مولوی تهران کیلویی۱۳تومنه من پارسال برنج هاشمیو میگرفتم کیلو۱۳ الان شده کیلو۲۹تومن

زندگی ها شده تهیه خورد و خوراک فقط😃🤣🤣😃بعد میگن چرا ازدواج نمیکنن و بچه دار نمیشن ....والا تو اوج جوانی باید با فکر قسط پس دادن و دنبال سرکار باشی ..

تهشم پیر میشی و هیچ لذتی و خوشی نبردی از جوانی ت

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
عزیزم مواد خوراکی سعی کن حذف نکنی خرجای دیگه مثل لباس و وسایل غیر ضروری حذف کنید 

لباس عید به عید میگیرم و اگر چیزی واقعا لازم باشه میگیرم،،،خدا مسببه این اوضاع لعنت کنه خیلی گرونیه خیییلی

قطعا نشون میده ...من مامانم هیچ وقت نمیگه نخورید ‌..اتفاقا میگه میشه لباس نخرید یا دیرتر خرید یا سفر ...

ادم ازین میسوزه که بعضیا فکر میکنن ماها داریم پولو حیف ومیل میکنیم غافل ازینکه اصلا نمیدونن پولی نمیمونه که بخوایم حیف ومیلش کنیم خود من سینگلم پول بزور برام میمونه وای بحال متاهلا که تاآسمون خرجشونه ومن مجرد هیچوقت سختی وخرج اونارو نمیتونم تصور کنم 

خدایا داده ونداده ات راشکر
چون بچه‌نداری میتونی از هزینه ها کم کنی،،با بچه سخته

تازه پدرشوهرم هردفعه میبینتم میگه نوه بیار واسم دفعه اخر گفتم شما اگه خرج قبل و بعد به دنیا اومدنشو میدی سریع تر اقدام کنم همچین قاطی کرد گفت به من چه بچه شماس منم گفتم پس بچه ماست خودمون هروقت شرایط اقتصادیمون بهتر شد میاریم

ادم ازین میسوزه که بعضیا فکر میکنن ماها داریم پولو حیف ومیل میکنیم غافل ازینکه اصلا نمیدونن پولی نمی ...

واقعا وحشتناکه ...قدیم آقا کار میکرد و ۷ یا ۸ نفر میخوردند و میپوشیدن ...

الان آقا و خانوم کار میکنن تا با بچه شون بتونن غذا بخورند فقط همین 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😃

تازه پدرشوهرم هردفعه میبینتم میگه نوه بیار واسم دفعه اخر گفتم شما اگه خرج قبل و بعد به دنیا اومدنشو ...

خخخ قدیمیا همین کارا کردن بدون برنامه وفکر اینهمه بچه اوردن که ماها بدبخت شدیم فکر میکردن اسباب بازیه بچه خداروشکر نسل. جدید عاقلن وبدون فکر کاری نمیکنن 

خدایا داده ونداده ات راشکر
مامانم میگه ول خرجی نکن،،،میوه نخر مرغ و گوشت نخورید میگم پس هناق بخوریم،،،میگه مستاجری مجبوری پس ان ...

پس انداز و تا دو سال پیش شاید میتونستم قبول کنم ولی الان فقط میخواهم زنده بمانم

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
تازه پدرشوهرم هردفعه میبینتم میگه نوه بیار واسم دفعه اخر گفتم شما اگه خرج قبل و بعد به دنیا اومدنشو ...

ما گفت بیارید خرجشو میدم اما میدونم چرت میگه🤣چن ساله مگه ازدواج کردی

2706