2733
2734
عنوان

خسته شدم از دست این خواستگارا

| مشاهده متن کامل بحث + 2145 بازدید | 128 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی الان مغز خر خورده زن بگیره..من با ایکه 28 سالمه ولی حتی جرعت ندارم ب داشتن زن فکر کنم

پول کار خیر جووری جور میشه ک فکرشو هم نمیتونی بکنی.شعار نیست ها عین حقیقته برای خودمم ک عقدم یک ماه پیش بود اتفاق افتاد چ خودم چ همسرم ی جوری پول میومد تو دستمون ک هنگ بودیم

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
2731

عزیزم دیگه باید متوجه بشی آقاییت بگیر نیست

میخوای بخاطر دوست داشتن زن یکی بشی که حتی عرضه ی راضی کردن خونوادشو براخواستگاری نداره؟

برو با یکی ازدواج کن که مسئولیت مذیر باشه اخلاق خوب مهم ترین چیزه 

خونواده خوب داشته باشه و اینکه تا حدودی از قیافه و هیکلش خوشت بیاد حتما

چون بعدازدواج تنها چیزی ک عادی نمیشه اخلاق بد

2738

این قانون فکر کنم دوروبر شما اجباری شده فقط😂😂😂

خدا خیرت بده سرصبح شادمون کردی

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
منم چندین ماهه ندارم اینجام هرروز تاپیک خواستگار ولباس مخصوص خواستگاریه !

🤣🤣🤣🤣من ازدواج کردم جایی میرم میان میگن عزیزم میشه شماره مامانت رو بدی یا سوال میپرسن قصد ازدواج داری میگم بابا شوهر دارم وبچه🤪

توهم چیه من نمیدونم خلاصه جدیدا خواستگار زیاد شده خخخ

پراید صد ملیونهههه ینی تو الان فرقون بخوای بخری باید چار ماه پول جمع کنی با وام خونه مونه که جای خود داره🙁🙁

پول کار خیر جووری جور میشه ک فکرشو هم نمیتونی بکنی.شعار نیست ها عین حقیقته برای خودمم ک عقدم یک ماه ...

نه اصلا ارزش نداره.من الان با ی دختر ازدواج کنم و پیشم رنگ خوشی نبینه اصلا ارزش نداره

پز رو پوستی     چرا مخالفن ؟ الان یکی تاپیک زده بود از بی خواستگاری ای خدا عدالت نیستا ...

عزیزه دلم تو فک کن پزه ولی به خدای احد و واحد خستم نمیدونم کسی اینجا این شرایطو داره آدم واقعا از این رفت و آمدای الکی خسته میشه حالا شرایطشون بد نبست ولی اونقدارم خوب نیستن که بخوام پز بدم مثلا بگم همه خواستگارام دکتر مهندسن اونوقت میشه پز البته بدام شغل اینا مهم نیست فقط طرز فکر برام مهمه که متاسفانه همشون سطح مالیشون بد نیست برا شروع زندگی ولی سطح فکر زیر خط فقر ! تو تاپیک قبلم گفتم فک نکنم این پز باشه !!

پز رو پوستی     چرا مخالفن ؟ الان یکی تاپیک زده بود از بی خواستگاری ای خدا عدالت نیستا ...

چرا عزیزم ی خبرنگار ب طعنه نوشته بود تو روزنامه اش

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

نمیدونم اما اینو بدون با عقل جلو برو عشق نون و اب نمیشه 

شرایط مالی حتما مد نظرت باشه چون پول خوشبختی میاره. 

شما با عشق برو در نونوایی بگو 2 تا نون لطفا میگه پول... 

همش همینه. عشق نون و اب نیس 

پول نباشه خوشبختی نیس 

پول نباشه تغذیه مناسب نیست.. درد. مریضی ها واسه تغذیه... 

هنوز بگم یا فهمیدی باید از پولدارا انتخاب کنی؟؟؟ 

2706