2737
2734
عنوان

خانما

121 بازدید | 13 پست

خانماسلام.من‌یه پسریو خیلی دوست داشتم.عاشقش بودم بعدمن‌فکرمیکروم این اقاخیلی باشخصیت و مذهبیه.اخه خیلی باشعوربه نظرمیومد.عاشق این ویژگیش بودم که به دختراپانمیداد.بعددیشب فهمیدبااونی که توذهنم بود کلی فرق داشت.دیشب  داشتیم‌حرف میزدیم بهم گفت یه اعتراف بکنم‌گفتم باشه.گفت من باخیلیا س....ک...س چت میکردم اینوکه گفت آتیش گرفتم واقعا قلبم وایسادیه لحظه انگار.بعدگفت این قبلتوبوده بخدادیگه تکرارنمیشع.انقدر فحشش دادم که نگو.خیلی ناراحتم خیلی خیلی

چقدرقبولش داشتم.هرروز سرنمازدعاش میکردم میگفتم خدایا اون‌پسرخوبیه دلش پاکه  ارزوهاشو براورده کن‌اگه یکم بدشده تقصیرمنه...ولی‌نگومن‌ساده کع اونوفرشته میدونستم‌خرم.به نظرتون گذشته هاگذشته و ببخشمش؟یانه؟اخه نمیتونم‌بایه مردی باشم که قبل من یه زن دیگه تحریکش‌کرده باشم بازم‌دردناک .ادم‌کینه ایم هستم‌و نمیتونم به راحتی ببخشم.حالا بعدیه چیزی شدش قبل این‌که اینوبگهفتم سارو نیکا عکس لختشون‌منترشده چقدر....بعداین گفت عه جدی گفتم اره بعدخنددید گفتم پروونشوهانمیدم بهت عکسوشو.گفت بده دیگه.انقدر بدم اومد انقدربدم اومد‌وانقدر بدم اومد که دیگه نگو.بایه خواهشی اینوازم خواست انگاراگه عکس لختشونونبینه میمیره.الان هم ازش متنفرم و حالم بهم میخوره هم دوسش دارم.نمیدونم‌چه غلطی کنم‌واقعابهاش بمونم؟کات کنم؟نمیدونم اگه باهاش باشم‌کع واسم خیلی خیلی سخته  وفکرم نمیکنم یه مرداینجوری هیچ وقت عوض شه.اگرم باهاش نباشم میدونم دلتنگی لعنتی عذابم میدع.خواهشا یکم راهکاربدید که چیکارکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی هیچ ادمی پیدانمیشه یه راه جلومن بدبخت بذاره

عزیزم اول صبحه همه خوابن یا تاپیکای دیگه یا حال ندارن پستی بزار میتونی انلاین هارو نگاه کنی

﷽ __بِسمِ رَبِّ چشمهایَش  ❤۹۹/۹/۹ 
عزیزم اول صبحه همه خوابن یا تاپیکای دیگه یا حال ندارن پستی بزار میتونی انلاین هارو نگاه کنی

اره میدونم.خودمم معمولاخیلی میخوابم ولب تانمیومدم نی نی سایت ایندنگم دلم  طاقت نمیاورد

2738

خب دیگه مجردا بعضیشاون رابطه هم دارن این فقط چت بوده شاید الان ترک‌ کرده باشه امیدوارم‌تنوع طلب نشده باشه فقط 

ولی خب نباید به شما میگفت ادم‌ذهنیتش دیگه عوض میشه 

https://harfeto.timefriend.net/16229838541279
احتمالا میخواست ببینه توام پا میدی باهات همین کار و کنه یا نه وگرنه دلیلی نداشت بهت همچین چیزی و بگ ...

نه داشتیم کارایی که کردیم و ازش‌پشیمونیمومیگفتیم بهم

اونم‌اینوگفت

ولی من‌حس‌نمیکنم کارشو‌دیگه تکرا نکنه دیگه ازنظرم فوق العاده بدبخته ومیشه به راحتی ازراه به درش کنن

به این فکر کن که می تونست بهت نگه 

در مورد اون عکس هم نفهمیدم کی رو میگی ولی احتمالا سر به سرت میزاشته چون با یه سرچ میتونه عکسا رو پیدا کنه 

در کل عزیزم هیچ وقت از آدما فرشته نساز همه عیب و ایراد دارن ، اصل زندگی هم به بخشیدن و دوست داشتن هم دیگه با همون ایرادات هست 

ادما اشتباه میکنن ، یاد میگیرن  تغییر میکنن این پروسه ی زندگی و بزرگ شدنه