2703
2553
عنوان

راهنمایی میخام مامانهای مهربون

148 بازدید | 22 پست

پسرم۱۳ ماهشه الان هشت روزه بدنش کهیر زده بعضی وقتها هم تب میکنه دندوناش هم داره از لثه میزنه بیرون خیلی اذیت میشه دکتر بردمش براش فقط لورتادین نوشت اما کهیراش خوب نمیشه مخصوصا صورتش تو رو خدا بگین چیکار کنم؟؟

خدای خوبم دلم خیلی گرفته...یا رفیق من لا رفیق له...من حاجتمو از خدا میگیرم.. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دون دون قرمزه ؟یا بزرگتره

بزرگتره مثله لکه 

خدای خوبم دلم خیلی گرفته...یا رفیق من لا رفیق له...من حاجتمو از خدا میگیرم.. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2456
2714
به چیزی حساسیت نداره؟؟؟این مدت چی بیسترازهمه خورد؟اگه شیرخودتو میدی.شایدچیزی خوردی که بهش حساسیت دار ...

شیر خودمو نمیدم انجیر خورده میشه بع اون حساسیت داده باشه

عزیزم کهیر معمولا هشت روز طول نمیکشه تب نداره؟ اسهال؟ میتونی عکسشو بذاری؟

تب کرد عزیزم فقط الان هشت روزه عکسشو بالا گذاشتم

این بیشتر به گزش میخوره صورتشم همینه شکل ضایعات؟

ن عزیزم گزش نیس صورتش کمرنگ تره مثه لکه که زنهای حامله میزنن اما کوچیکتر

شبیه کهیر نیستش این....یا بچیزی حساسیت پیدا کرده یا تبش خیلی بالا رفته...خنکی بهش بده بدنشم با ماست یا سدر و عرق کاسنی و شاهتره بشور...اگه خارش داشت و لورتادین جواب نداد ببرش دکتر شابد سیتریزین بهتر باشه تا لورتادین

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

پسرمن9سالشه..چن ماه قبل کرونا.دیدم صورت.زیرگلو و پشتش قرمزشده مث نیش پشه .تب هم داشت.عکس گرفتم که بردم دکتراگه علائم رفته بود حداقل عکس باشه ببینه...بچه رو بردم هم خودشو دیدهم عکس.گفت کهیره.گفتم چرااینجوری شده؟؟؟گفت تواین مدت سس خورده؟؟؟پسرت به سس حساسه...ازاون روز تاالان فقط یک بار سس قرمز یکبارهم سالاد الویه باسس درست کردم.دیگه مشکل نداره...واسه همین میگم شاید بچه شماهم به چیزی حساسیت داشته باشه

2706