2737
2734
عنوان

بعد سه سال همچی تموم شد

423 بازدید | 14 پست

امشب به یک هفته بغضم شکست

بعضی سوالا بدون جواب برام موندن

چرا اذیتم کرد پارسال باز باهاش موندم

چرا بعد مقاومت کردنام گذاشتم بهم دست بزنه

چرا کارایی کردم که در شئون من نبود اما اون دوست داشت زیربازش رفتم😔

هیچ بدی در حقش نکردم

خدا سرش بیاره

من تمام مدت اون تو فلبم بود اون یکی دیگه

همه حرفاش دروغ بود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از پدرم ناراحتم اگر به من محبت میکرد اگر تحقیرم نمیکرد هیچ وقت سمت اون نامرد نمیرفتم😔

میفهمم عزیزم علت این که بیشتر دخترا تو دل دادن عجله میکنن طرز رفتار خانواده هاست

توبه کن و دیگر تکرار نکن .خدا بهترینا نصیبت کنه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2738

بخاطر بد بودن ذات و رفتار یه نفر دیگه خودتو سرزنش نکن گذشته دیگه تموم شده میدونم سخت و دردناکه ولی باید خودتو جمع کنی و این یادت بمونه که بعدا خیلی سخت تر اعتماد کنی و ادمای درست تری و انتخاب کنی❤

ژ ژ آ🕊
از پدرم ناراحتم اگر به من محبت میکرد اگر تحقیرم نمیکرد هیچ وقت سمت اون نامرد نمیرفتم😔

عزیزم هرانسانیکه خطامیکنه دنبال متهم کردن دیگرانه درسته شایدبخاطر پدرت جذب مرد دیگه ای شدی ولی تاجاپیش رفتنش دگ دست خودت بود الان مادرا محبت پدرارو هم به دوش میکشن کاش بخاطر محبتای مادرت اونوپیش پدرت سرشکسته نمیکردی اخه هروقت دختری خطامیکنه همیشه پدرا یقه مادرا رو میگیرن

بچه هام دنیامن😍😍😍😍
پدرم همیشه منو تحفیر میکرد از نظر ظاهری و جسمی خیلی 

میدونم واقعا میفهمم منم تا یه مدت پیش همین بودم اما هر طور بود رو پای خودم وایستادم تو هم تلاش کن اینجوری کسی به خودش اجازه نمیده اخلاقت جسمت و غیره  رو برات تشریح کنه بگه بدی یا خوب.

2706