2733
2734
عنوان

خانمایی که از آی وی اف اطلاع دارن بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 50 پست
مشکلت چی بود؟؟ امسال اقدام نکردی دیگه ؟؟

اسپرم ضعیف شوهرم.

دیگه کرونا اومد تعطیل شد انتقال جنین منم گفتم بعد از کرونا. دوستم پیاز درمانی بهم پیشنهاد داد انجام دادم دو هفته. حالا طبیعی باردار شدم

درخواست دوستی قبول نمیکنم 

من یه بار پیاز درمانی کردم هورمون های بدنم ریخت بهم کلا😂منم تو سیکل آی وی اف هستم دوتا جنین دارم که ماه بعد قراره یکیش انتقال بدم چکار کنم که بگیره 😕؟

خوش آمدی عشق زندگی مامان بابا ،😍🧑‍🍼

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اسپرم ضعیف شوهرم. دیگه کرونا اومد تعطیل شد انتقال جنین منم گفتم بعد از کرونا. دوستم پیاز درمانی بهم ...

خب خدا رو شکر ..بسلامتی عزیرم .مبارک باشه ..

ساکت که میشینی میزارن پای جواب نداشتنت...عمراََ اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها حفظ بشه 
اسپرم ضعیف شوهرم. دیگه کرونا اومد تعطیل شد انتقال جنین منم گفتم بعد از کرونا. دوستم پیاز درمانی بهم ...

پیاز درمانی چطوره؟؟ میشه توضیح بدین 

ساکت که میشینی میزارن پای جواب نداشتنت...عمراََ اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها حفظ بشه 
2731
من یه بار پیاز درمانی کردم هورمون های بدنم ریخت بهم کلا😂منم تو سیکل آی وی اف هستم دوتا جنین دارم که ...

من به شوهرم دادم چون برا اسپرم خیلی خوبه. خودم مشکلی نداشتم نخوردم. خداروشکر نتیجه داد

درخواست دوستی قبول نمیکنم 
من یه بار پیاز درمانی کردم هورمون های بدنم ریخت بهم کلا😂منم تو سیکل آی وی اف هستم دوتا جنین دارم که ...

مراحل آی وی اف چطوره ؟؟ چند ماه طول میکشه؟ هزینه ش چقد شد؟؟

2738

[QUOTE=150625869]مراحل آی وی اف چطوره ؟؟ چند ماه طول میکشه؟ هزینه ش چقد شد؟؟[

من اول رفتم سونو ماه اول که گفتن کیست داری یه ماه ال دی بهم دادن ماه بعد که پریود شدم روز اول پریودی تست کرونا دادم که منفی شد و دکتر که دید منفی شد سونو گرفت دوباره و دید همه چیم نرماله دارو برا تخمک گیری بهم داد که از روز دوم پریودی شروع کردم آمپول گونال اف تا 8 پریودی روزی 187 نیم واحد باید دور ناف تزریق میکردم دوباره 8 پریودی رفتم سونو آمپولامو دوتا دیگه بهشون اضاف کرد اسمشونو یادم نیس روزی 6 تا آمپول میزدم بعد روز 12 پریودی دوباره رفتم سونو گفت 17 تا فولیکول داری روز 14 پریودی بیا واسه عمل تخک گیری ودوباره ازمن وشوهرم تست کرونا گرفتن و روز 14 پریودی رفتم واسه عمل ازمن 5 تا تخمک عالی گرفتن که از این 5 تا 2 تا جنین تشکیل شد و بهم گفتن سه روز بعد بیا واسه انتقال وقتی رفتم بهم گفتن آندومتریوزت خراب شده و شکمت کمی آب اورده بزار واسه ماه بعد وجنینام فریز شد حدود 10 میلیون هم تاالانهزینه کردیم😊

[QUOTE=150625869]مراحل آی وی اف چطوره ؟؟ چند ماه طول میکشه؟ هزینه ش چقد شد؟؟[ من اول رفتم سونو ماه ...

کجا انجام دادین؟؟ خصوصیه؟

[QUOTE=150625869]مراحل آی وی اف چطوره ؟؟ چند ماه طول میکشه؟ هزینه ش چقد شد؟؟[ من اول رفتم سونو ماه ...

تست کرونا چطور دادین؟؟

تست کرونا چطور دادین؟؟

یه میله بود کردن تو دماغم تا بالا چشمام حدودا رفت نمونه گرفتن خیلی درد داشت یه میله هم کردن تو دهنم از ته حلق نمونه گرفتن فقط اونکه کردن تو دماغ خیلی درد داشت😢حالا دوباره واسه انتقال باید تست بدم

یه میله بود کردن تو دماغم تا بالا چشمام حدودا رفت نمونه گرفتن خیلی درد داشت یه میله هم کردن تو دهنم ...

وایی چقد سخت...شنیده بودم خیلی درد داره ..

خوبه حالا حالاها نرم 😢

2706