2726
عنوان

خانمایی که از آی وی اف اطلاع دارن بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 50 پست
مشکلتون چیه؟ دکتر گفته ای وی اف؟

کیست دارم باید جراحی کنم ..

و تعیین جنسیت هم انجام بدم

ساکت که میشینی میزارن پای جواب نداشتنت...عمراََ اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها حفظ بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من شش تا جنینو تعیین جنسیت کردم ۵میلیون شد. پارسال بیمارستان خصوصی

کدوم بیمارستان ؟؟؟ کدوم شهر؟؟ 

ساکت که میشینی میزارن پای جواب نداشتنت...عمراََ اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها حفظ بشه 
تهران خصوصی . حدود ۱۷ تومن میشه آی وی اف با جنسیت

دکتری که من میرم تو کلینیک دولتیه 

گفته برم اونجا هزینه ش کمتر میشه یا فرقی نداره بنظرتون؟؟

دکتری که من میرم تو کلینیک دولتیه  گفته برم اونجا هزینه ش کمتر میشه یا فرقی نداره بنظرتون؟؟

هزینه هایی که گفتم برا ابن سینا بود . خیلی کارشون حرفه یی و این هفت هشت ماهی که دائم میرفتم خیلی ها اونجا جواب گرفته بودن . 

‌‌‌یه روزنامه نگار هستم با افتخار☝
هزینه هایی که گفتم برا ابن سینا بود . خیلی کارشون حرفه یی و این هفت هشت ماهی که دائم میرفتم خیلی ها ...

اوکی ..

خیلی ممنون 

بیمارستان بهمن. تهران

چقد خوب بوده هزینه ها یعنی الان خیلی گرونتر شده ؟ شما واسه خودت انجام دادی؟ جواب گرفتی؟

واسه خودم انجام دادم دوبار ولی نتیجه نگرفتم

مشکلت چی بود ک نتیجه نگرفتی؟!

امام حسین من ک روسیاهم شما از خدا بخواه بهم بچه بده و مامان بشم 😢🖤😔السلام و علیک یا ابا عبدالله الحسین
تخمک که زیاد بلشه میگن هایپر شکم اب میاره بعضیا نیاز به بستری پیدامیکنن اکثرا پلیکیستیک ها وکسایی که ...

ینی  منم ک پلی کیستیک هستم و میخوام ای وی اف  کنم اینطوری  میشم ؟! 

شکم آب  میاره ینی  چطوری  میشه؟!ورم میکنه؟!

امام حسین من ک روسیاهم شما از خدا بخواه بهم بچه بده و مامان بشم 😢🖤😔السلام و علیک یا ابا عبدالله الحسین
واسه خودم انجام دادم دوبار ولی نتیجه نگرفتم

مشکلت چی بود؟؟ امسال اقدام نکردی دیگه ؟؟

2706