2726
عنوان

خانمای باردار سوال دارم حتی اونا که تازه فهمیدن باردارن

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نظر خودمم همینه ولی واقعیت مریضی و خطرش برای مادر و بچه میترسونم

من تواقدام بودم کرونا اومد

بعد یه مدت به حالت تعلیق درآوردم اقداممو،ولی بازگفتم تهش که چی

من رعایتمو میکنم عمرو قسمت دست خداست

وبا خواست قلبی اقدام کردم،واسه چی الکی عقب بندازیم

دکترمم عادی برخوردکرد

مطب پرزن حاملست

دوست خودمم تودوماهگی کروناگرفت خوب شد

تواقدام کن،ازخدابخواه هروقت که صلاحته خدابهت بچه بده ان شاءالله

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       
2728
منم ای وی افیم و سنم بالاست 

چند سالتونه

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

پیج ماما لیلی رو ببین تو اینستا ، پست آخرش دقیقا راجع به همین مساله توضیح داده

من به شخصه قبل کورونا اقدام کردم ، و چند روز بعد اینکه فهمیدم باردارم کورونا اومد🙃

بهترین جای ممکن ایستادم...در بهترین زمان....  

عزیز ببخشید که این جا میگم من دوهفته پیش قرص اورژانسی خوردم ولی پرید نشدم بخاطر قرص خوردم جلوگیری طبیعی داشتم ولی پرید هم نشدم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ناخواسته. سقطم نشد اصلا حالم خوب نیس سردرد کمردرد تهوع استفراغ سستی بدن همش دارم حتی یک ساعتم خوب نمیشم ۲۴ساعته همش دارم هیچیییی هم خوبم نمیکنه

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼
2706