2737
2734
عنوان

صبحموباگرفتن کارت اهدای عضوشروع کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 72 پست
حست درک میکنم من دقیقا تولد 20 سالگیم این کارو کردم

منم دقیقا الان توی ۲۰ سالگی این کاروکروم

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یازده ساله عضوم😊

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
2731
یازده ساله عضوم😊

خوش به سعادتت چقدرخوب

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️

افرین به شما🙏🏻

فقط دوستانی که علاقه به این موضوع دارن خانواده هاشونم در جریان بذارن، خدایی نکرده و‌دور از جون همه‌ اگر همچین شرایطی پیش بیاد از نظر قانونی کارت اهدای عضو کافی نیست و فقط باید خانواده رضایت بده

اگه بتونم کمکی بکنم خوشحال میشم  
2738
بخانوادت گفتی ک کارت گرفتی؟عکس العملشون چی بود؟

نه هنوزنگفتم فقط به شوهرم گفتم دوس دارم بگیرم اونم گفت بایدحضوری باشه واجازه همسرواجبه بعدتوی نت زدم دیدم نه بابا اینجوری که میگفت نیست سریع ثبت نام کردم اگه بفهمه سوپرایزمیشه ترسو

الان اینو ثبت نام میکنی بعد برات کارت ارسال میکنن؟

نه کارتشوخودت بایدچاپ کنی همونجا برات عکسشومیاره 

من تنها دلیلی ک نمیخوام با کرونا بمیرم اینکه ک ارزو دارم اعضای بدنم اهدا بشه دوست ندارم عضوایی ک میتونه جون چند نفرو نجات بده زیر خاک بپوسه 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
نه هنوزنگفتم فقط به شوهرم گفتم دوس دارم بگیرم اونم گفت بایدحضوری باشه واجازه همسرواجبه بعدتوی نت زدم ...

منم میترسم بهشون بگم میخوام کارت بگیرم شوهرم پس میوفته خیلی حساسه

2706