2726
عنوان

شماهم اینطوری شدید فقیرا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 2743 بازدید | 188 پست
چرا انقد عصبانی هستی گلم 😐😂😂

عصبانی؟! از چی باید عصبانی باشم؟!!! نظرم رو درباره ناراحتی دوستمون گفتم که به نظرم انتظار تامین زندگی توسط دیگران انتظار درستی نیست.برداشت شما عجیب بود برام.البته فضای مجازی همینه و دیگران بر اساس ذهنیت خودشون مسائل و حرفهای دیگران رو  برداشت و قضاوت میکنند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خودتم کار کن دیگه چاره ایی نیست 

قبل از کرونا منم کار میکردم تو مدارس غيرانتفاعي منم لیسانسم خیر سرم 

هیچ هنری مث خیاطی یا چیزا دیگه ندارم.... 

امسال فکر نکنم بخاطر کرونا مدارس باز باشه ولی در کل به فمر هستم❤️👩‍❤️‍👩

اخی عزیزم  چندتا از تاپیکاتو خوندم  الان شوهرت چجوره ؟

از دیروز قهره . البته حرف میزنه ها فقط دستور 😉 ولی دیگه اخم و تخم ... منم هیچی نگفتم ! اخم که میکنه ادم دق میکنه ...دیگه ببرو بیارو امون از مردم بدونه ادم ناچارو بی کسو کاره . حامله هم شدم ... دیگه قشنگ داره پادشاهی میکنه🥴

همیشه،از قوی ترین بهونه ات، قوی تر باش!
2728
خیلی خداهیچ کسو فقیر نکنه وگرنه اون روی همه رو میبینه

مادرم همیشه میگفت خدا بده که بی منت میده

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
چرا مامانت باهات مشکل داشت ؟  بهت حسودی میکرد ؟

نه بابا گور دارم که به کفنم حسودی کنه 😅 داداشم میگفت این دوس پ س ر داره ابرومونه برده 

ولی دوس پسر نبود من یواشکی زنش شده بودم ... ولی هیچکس نمیدونست

همیشه،از قوی ترین بهونه ات، قوی تر باش!
از دیروز قهره . البته حرف میزنه ها فقط دستور 😉 ولی دیگه اخم و تخم ... منم هیچی نگفتم ! اخم که میکنه ...

عزیزم نمیتونستی مشکلاتت رو با خانواده بپوشونی ؟

دزدی که به گاوصندوق میزنه بی شک از افراد خونه هست.

هواهر گلی ها از من به شما نصیحت گوشت تنتون بخورین منت قصاب بکشین منکه یکبار ۶۰تومن از مامانم گرفتم کل فامیلمون تو شهرستان فهمیدن بماند که طفلک شوهرم گفته بود پولتون بهتون برمیگردونم اومدیم شهرستان چه فایده ابرومون برد واسه ۶۰تومن از اونجا گفتم یعنی رو به قبله دراز کش باشه یم ریال نمیگیرم ازشون خیلی سختی ها دیدم بی پولی نداریی ولی یکبارم از خانواده خودو و شوهرم طلب پول نکردم توقعی نیست از هیچکدومشون شوهرم همیشه دعوام میکنه میگه غرور داری نمیدونه که بهتره ادم گوشت تن خودش بخوره تا زیر بار منت و حرف کسی باشه 

منو ۱۵ سالگی به زور شوهرم دادن منم ببخشید شب عروسی یه جوری شد که نمیشه بگم ! دیگه قوم شوهرم مبخواستن ...

عزیزم  خدا ادما رو امتحان میکنه  خداروشکر ک شرایط سختت گذشت درکت میکنم چی میگی

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...
حرفت منطقیه ولی خب یه جاهایی هم خوبه پدر و مادرها دست بوه هاشون بگیرن و کمکشون کنن تو این کرونی این ...

خیلی هم خوبه بخصوص تو این روزهای سخت. اما وقتی به چشم وظیفه بهش نگاه بشه و فرد اون کمکی که انتظار داره دریافت نکنه دچار سرخوردگی میشه. بحث من اینه که به عنوان وظیفه نباید بهش نگاه کرد

هواهر گلی ها از من به شما نصیحت گوشت تنتون بخورین منت قصاب بکشین منکه یکبار ۶۰تومن از مامانم گرفتم ک ...

60 هزار یا 60 میلیون ؟ 

دزدی که به گاوصندوق میزنه بی شک از افراد خونه هست.
پس لطفن اینجور پدر و مادرا وقتی هم ک پیر میشن فک کنن بچه ای نداشتن، نکنه توقع اونا رو هم کامیون نتون ...

بله دقیقا بعضی از پدر و مادرها هم با توقعات عجیب و غریب زندگی فرزندانشون رو متلاشی می کنند. 

2706