2726
عنوان

آخ که چقدر دلم شوهر تحصیلکرده یا نویسنده یا زبر و زرنگ میخواست

| مشاهده متن کامل بحث + 1203 بازدید | 53 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاملا مطلعه  شاید روزی نشه بهش نگم

خب کارت خیلی زشته بخدا خیلی مرده شوهرت به نظرم درک وفهم همسزت خیلی بالا تراز توئه که همه چی رو تو درس میبینی ولی اونقدر مرده که تحقیرای تورو به حساب نادونی میزار.شرمنده اینجور گفتم

نیایی 4 روز دیگه تاپیک بزنی شوهرم ازم سرد شده محل نمیذاره 

وقتی میاد سرش تو گوشیه ..زود میره دیر میاد 

ک اگر عرکدوم از این اتفاق ها افتاد بخاطر سرزنش کردنهای خودته

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2728
میفهممت تا کسی تو موقعیت ما قرار نگیره نمیتونه درکمون کنه😞

ببین کسی باهفت تیر واینساده بوده که جواب مثبت بده.بعد هم چشم وگوشتون وشرایط اطرافتتونم بسته نبوده.خودتون انتخاب کردین حالا چه معنی میده یه مردی رو راه به راه مقایسه کنیدتحقیر کنید...ببین یکی میگه شوهرم معتاده بد اخلاقه نمیدونم هزار تا چیز دیگه خب میشه بهش حق دادچون بازم خیلی توی نامزدی نشون نمیده ولی تحصبلات وشغل ورده اجتماعی طرف از همون اول مشخصه

اطرافمان دیدم خانمهای دانشگاه رفته از خانواده خب با پسر خوب کم سواد ازدواج کردند ولی همچین شوهرشو را بردند بالا که عزت احترامش تو فامیل از بقیه مردهای فامیل بیشتر شده  دلتو بده به زندگیت وسیع کن عاشق شوهرت باشی این قدر هم بهش تذکر نده یکبار صبرش تموم میشه

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
ببین کسی باهفت تیر واینساده بوده که جواب مثبت بده.بعد هم چشم وگوشتون وشرایط اطرافتتونم بسته نبوده.خو ...

من تاپیک های اسی رو خوندم

متاسفانه فقط از بقیه توقع داره 

دلم برای شوهر ش سوخت.. نباید با شوهرش ازدواج میکرد 

تا شوهر ش هم با یکی ازدواج کنه ک ارامش داشته باشه

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه

شوهر من دکترا داره و درآمد خیلی بالا بهترین خونه و امکانات رو داریم ولی دلم خونه😔😔از بس خشک و بداخلاقه.اهل تفریح و مسافرت نیست و با خانوادم خیلی زشت و با غرور رفتار می کنه با خودم میگم کاش هیچی نداشت و فقط اخلاق داشت.

من تاپیک های اسی رو خوندم متاسفانه فقط از بقیه توقع داره  دلم برای شوهر ش سوخت.. نباید ب ...

دقیقا کسایی که شوهر خوش اخلاق وصبوردارن واقعا درک نمیکنن که چقدر سخته زندگی با ادم بد اخلاق .واصلا تحصیلات هیچ ارزش نداره تو زندگی مشترک .من شوهرم خیلی زرنگه خداروشکر دست ودلبازه ولی هیچی هیچی اخلاق نداره زودی جوش میاره قاطی میکنه خیلی سخته مخصوصا اگه بچه کوچیک داشته باشی.

ببین کسی باهفت تیر واینساده بوده که جواب مثبت بده.بعد هم چشم وگوشتون وشرایط اطرافتتونم بسته نبوده.خو ...

وقـتـی تو شرایط بد و بدتر قرار می‌گیریم معلومه بده رو انتخاب می کنیم نتیجه ش هم میشه این 

وقـتـی تو شرایط بد و بدتر قرار می‌گیریم معلومه بده رو انتخاب می کنیم نتیجه ش هم میشه این 

خب میدونم من میگم تقصیر مرد نیست که ما توشرایط بد وبدتر بودیم که.دیگه انتخاب شده حالا نباید واضح بهش گفت که تو تو اینطوری من اونطوری میخوام واقعا برا مرد سخته ومیشکنه حالا اگه بزرگوار باشه وعیب های خامش رو نگه

خب میدونم من میگم تقصیر مرد نیست که ما توشرایط بد وبدتر بودیم که.دیگه انتخاب شده حالا نباید واضح بهش ...

میدونم اونا مقصر نیستن منم دلم برا شوهرم میسوزه که اونطور که باید بهش محبت نمیکنم چون حال روحی خودمم اصلا خوب نیست 

2706