2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دانشجوی معلم هستم منتها درسای دبیرستان نه دانشگاه در خدمتم😊

مرسی گلم

چجوری میتونم تعهد بدم چند سال در مناطق محروم تدریس کنم بعد قبولی در فرهنگیان

اللهُ یکفی... 
مرسی جانم  چجوری میتونم تعهد بدم چند سال در مناطق محروم تدریس کنم بعد قبولی در فرهنگیان

متوجه منظورت نمیشم ، خب اگه قبول بشی که بعد از قبولی و تموم کررن دوره ات پست بندی میشید و معمولا پنج سال اول و مناطق محروم هستین! دیگه چجوری تعهد بدی ؟ ینی قبل قبولی تعهد بدی که قبولت کنن؟ 

.
2738
متوجه منظورت نمیشم ، خب اگه قبول بشی که بعد از قبولی و تموم کررن دوره ات پست بندی میشید و معمولا پنج ...

منظورم اینه مثلا کلا بخوام در اونجا تدریس کنم

اللهُ یکفی... 
منظورم اینه مثلا کلا بخوام در اونجا تدریس کنم

خب عزیزم اونو که بعد قبولی ازت میگیرن و معمولا ۵ سال اول و باید منطقه محروم باشی مگه که یه پارتی گردن کلفت داشته باشی ، بعداز ۵ سالم اگه بخوای بمونی که کسی کاری باهات نداره ، اگه خودت درخواست انتقالی بدی توی نوبت قرارت میدن و ....اگه نه که همونجا. میمونی

.
مرسی گلم چجوری میتونم تعهد بدم چند سال در مناطق محروم تدریس کنم بعد قبولی در فرهنگیان

تا اون جایی که من اطلاع دارم باید ابتدا باید لیسانستونو بگیرید بعد. حالا یا تو فرم خودتون دوره کارآموزی تون مشخص میشه یا شما فرم درخواست رو پر میکنیم برای مثال برای چهار محالبختیاری دبیری شیمی در صورتی که تو اون ناحیه بهش نیاز داشته باشند قبولتون می‌کنند.. البته اینا تجارب من نیس اطلاعات محدوده که از اطرافیان شنیدم 😊