2737
2734
عنوان

یه سوال زنانه🚫🚫

468 بازدید | 34 پست

خانوما من تواقدامم....دیشب حین***یکم رحمم درد گرفت ولی بعدش رفته رفته بیشترشد و زد به تخمدان راستم...الان یه کوچولو بازم درد میکنه تخمدان راستم....سابقه ندارم اصلا...علتش چی میتونه باشه؟؟؟ نزدیک موعودمه اگه حاملع باشم مشکلی برای بچه نداره این دردها؟؟؟

من اصلا نمیدونم تخمدانم کجامه از کجا میفهمین شما

😁🤣

کشوری که اسم قبرستوناش بهشته,معلومه مردمش تو چه جهنمی زندگی میکنن_آنچه ب دور خورشید میچرخد زمین نیست،جنایت است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من اصلا نمیدونم تخمدانم کجامه از کجا میفهمین شما 😁🤣

رحمتم نمیدونی کجاس؟؟خب رحمتو که میدونی یکم این طرف ترش حتما تاحالا گرفتگی نداشتی اگه داشتی متوجه میشدی

من اصلا نمیدونم تخمدانم کجامه از کجا میفهمین شما 😁🤣

اینارو خانومایی ک بی صبرانه چشم انتظار نی نی دار شدن هستن میفهمن

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉

اولا که برو یه بی بی بزن یا آز بده تا مطمئن بشی،بعدم اگه لکه بینی پیدا نکردی،یه کم با احتیاط تر انجام بدید تا ظرف نهایتا یکی دو روز دردت محو بشه،شاید لانه گزینی میکنه،ولی حتما بی بی بزن،،اگه دیدی شدت پیدا کرد دردت و بهتر نشدی برو دکتر

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
2738

فک نمیکنم اشکالی داشته باشه. حتما از شدت رابطتون بود ه این درد

اگه فک میکنی ممکنه باردار باشی دیگه اینجوری رابطه برقراز نکنین. خیلی آرومتر. سه ماه اول خطرناکه

آره نفخ داشتم....ینی ممکنه نفخ بزنه به اونجا؟!

اره. من ی بار دقیقا بعد رابطه. این نفخ چنان پیچید زیر شکمم که حتی نمیتونستم بشینم

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
2706