2726
عنوان

این حکایت رو خیلی دوست دارم...

105 بازدید | 7 پست

🔻کارگری داشت طبقۀ پایین کار می‌‌ کرد، مهندس از بالا صدایش می‌‌ زد ولی کارگر نگاه نمی‌کرد و متوجه نمی‌شد. در شلوغی طبقات ساخته نشده، هر چه صدا می‌‌زد کارگر متوجه نمی‌شد تا مهندس از بالا، یک مبلغی اسکناس پایین انداخت، کارگر همان گونه که کار می‌‌کرد، برداشت و در جیبش گذاشت و دوباره مشغول شد، مهندس دید که این نشد یک مبلغ سنگین‌تری دوباره از بالا، به پایین انداخت، کارگر دوباره آن را هم برداشت و در جیبش گذاشت و مشغول کارش شد. مهندس یک سنگ برداشت از آن بالا انداخت، اتفاقاً به سر این کارگر خورد و سرش را بالا کرد، مهندس گفت: بیا! 

🔸حال ما انسان‌ها هم همین گونه است نعمت که می‌‌آید، اصلاً توجه به خدا نداریم، یک سنگ باید بیاید تا ما سرمان را بالا کنیم. 

ما خیلی بیچاره هستیم، اصلاً نعمت‌شناسی ما صفر است، قدردانی ما صفر است، شکرگزاری ما صفر است.گویا که این‌ها باید باشد. نه، این مدیریت می‌‌خواهد، نگذاریم که نوبت سنگ برسد تا سرمان را بالا کنیم. غرق نعمت هستیم، غرق تفضلات الهی و عنایات الهی هستیم و آنقدر این راه لطیف است که حتی شکرگزاری هم نمی‌کنیم ولی باز دریغ نمی‌کنند. سر به هوا هم هستیم باز دریغ نمی‌کنند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه حکایت عجیبی یکی هم که وجدان کاری داره سر به هوا نیست رو اقای مهندس با سنگ میزنه فرق سرش 😂😂

🥺😮😮😮😯😯😯😯 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
 .... دقیقا نکته‌ش رو گرفتی ها    

😂😂اخه کمتر ادمی با این همه مسولیت پذیری دیدم اغلب افراد سربه هوان اسکناسم نندازی سرشون توی اسمونه مراقبن  مبادا باد اورده ای برسه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

خیلی زیبا بود

ولی من روزانه چندین و چندبار میگم خدایا شکرت

وقتی پسرمو بغل میکنم بلند بلند میگم خدایاشکرت این جواهرو به ما دادی خیلی ممنووونم

وقتی غذا میپزم میگم خدایاشکرت, وقتی خوردمش هم میگم

وقتی لباسامو مرتب میکنم میگم خدایاشکرت چه لباسایی دارم(حالا شاید یکی ببینه بگه اینا چیه! لباس خوب ندیدی پس!)

وقتی سوار پراید قدیمیمون هستیم تو دلم میگم الهی شکر اینو داریم باهاش جابجا میشیم, مهم جابجا شدنه 

اگه وقت داشتم و فکرم ایتقدر درگیر کارای روزانه و بچه داری نبود هرلحظه و هرثانیه بابت هرچیز ریز و درشتی شکر میکردم

شکرنعمت نعمتت افزون کند, کفر نعمت از کفت بیرون کند

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
خیلی زیبا بود ولی من روزانه چندین و چندبار میگم خدایا شکرت وقتی پسرمو بغل میکنم بلند بلند میگم خدا ...

چقدرررر عالی.... آدم شاکر کم پیدا میشه.... روحیه کمیاب ولی پراز لذت و آرامشیه...

و قلیل من عبادی الشکور(و از بندگانم اندکی سپاسگزارند سوره سبا آیه ۱۳)