2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آخرین باری که رفتم دانشگاه یه پسره بود خدایی قیافه اصلا نداشت ولی خوب ماشینی که سوار شده بودو اینا نشون میدم وضع مالیش خیلی خوبه موقعی که داشتم میومدم بیرون پیله کرد شماره بدید با هم در مورد درس صحبت کنیم

2738
آخرین باری که رفتم دانشگاه یه پسره بود خدایی قیافه اصلا نداشت ولی خوب ماشینی که سوار شده بودو اینا ن ...

از رو ماشین نمیشه قضاوت کرد:)

اگر آرامش می خواهی مراقب مردم نباش ...اگر ادب می خواهی در کار کسی دخالت نکن...اگر پند زندگی می خواهی در برابر آدم های احمق سکوت کن...

لطفا با اون دل پاکت برام صلوات بفرس برای همسرم بفرس نیازمندیم به دعا هاتون

ممنون میشم هرتعداد که میتونید بفرستین😢

توروخدا بقران قسم مرض ندارم الکی پست بزنم 

دعا کنید تا فردا شب درست شه همه چی 

توروخدا 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🌹

آخرین باری که رفتم دانشگاه یه پسره بود خدایی قیافه اصلا نداشت ولی خوب ماشینی که سوار شده بودو اینا ن ...

منم که میدونستم صحبت های درسی این پسرا کلا منجر به بحثای ناجور میشه رد کردم ولی الان یه یه ساعت پیش شروع کرده معلوم نیست شمارمو از کجا آورده زنگ پیام زنگ پیام دیوونم کرده

این موقع صبح چه حالی داری بابا چه موضوعاتی مطرح میکنی

همه سرکارید 

خداروشکر در 9/9/99به لطف وکمک خدا و  نظر امام حسین ع و با توسل به امام 9 جواد الائمه ع به همه ی  خواست‌ها وحاحتهای خودم و عزیزانم   خیلی راحت در عین صحت و شادی رسیدم . الحمدالله ممنونم خداجون می‌دونم که  خودت و فرشته‌ها ت دارید روی زندگیم وخواسته هام  به شدت کار میکنید.❤️🙏❤️
منم که میدونستم صحبت های درسی این پسرا کلا منجر به بحثای ناجور میشه رد کردم ولی الان یه یه ساعت پیش ...

خب اگه با کسی دوست نیستی الان،باهاش اشنا شو،چه اشکالی داره

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
2706