2726
عنوان

خونه يكي هستم كه خيلي رودرواسي دارم ولي دارم سرويس ميشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2941 بازدید | 169 پست

اسی جان گرسنگی من تقصیر تو بود من درد شاش داشتم از وقتی گفتی گرسنمه به من هم سرایت کرد ای بابا دوباره یواشکی رفتم ببینم تموم نشد عملیات برم دسشویی طرف مثل نمیدونم چی بگم بابامه زشته خوابیده دمر روش انگار میخاد اهه حالم از شوهر کردن به هم میخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببینید خانوما منو  ببخشید که مطرح کردم من دختر بی ادبی نیستم خواهشا لطفا وقتی شب کاری دارید مواظب بچه هاتون باشید اینی که گفتم الان توی پیامام دوستم سرش اومده و مامانش هم عضواین سایته  خانم الف جیم که منو لایک میکنی و میدونی مادر من و پدرم الان پیش هم نیستن حداقل درخواستمو رد نمیکردی که اینجا نگم  نمیخاستم بگم این  گفتم که شبای ایجوری درب اتاقتو ببند که فاطو به من نگه ، خوب میتونی راپرت منو بدی بابا مامانم خودتو جم کن وقتی یه جاهایی منو ریپلای میکردی میشناختمت 

2728
اسی جان گرسنگی من تقصیر تو بود من درد شاش داشتم از وقتی گفتی گرسنمه به من هم سرایت کرد ای بابا دوبار ...

😂😂😂😂 ولي چرا مامان بابات مراعات نميكنن

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...

ببخش اسی جون من خاستم یه نفر متوجه شه که متآسفانه نشد تا علنا بهش گفتم از شما هم پوزش میخام دسشویی بهانه کردم دختره میگه روبرمن نمیزارن بخابم فردا هم صبح زود باید برم سر کار دلم براش سوخت اینجا دیدم انلاینه ولی رخ نمیده خواستم گوشی دستش بیاد

اسی جان گرسنگی من تقصیر تو بود من درد شاش داشتم از وقتی گفتی گرسنمه به من هم سرایت کرد ای بابا دوبار ...

وای چه بی ادبی که مسائل خصوصی پدر و مادرت رو تو سایت میگی دختر جوون دارن چرا رعایت نمیکنن که ضایع نشن

تازه چقد درخواست دادم بهش رد کرد رفتم تو تاپیکاش همشو قفل کرده بود چن روز پیش به خونوادم گفته که آشا چرا میاد تو سایت زنان حامله پدرم خجالت کشیده بود گوشیم آوردم دادم بهش رفت تاپیکام خوند و کلی خودم خجل شدم بابام آدم فهمیده ای هست و بعدش بهش گفت چاقو را میشه ازش پوست خیار گرفت آدم هم کشت 

چی شد؟توضیح میدی ؟

هیچی بابا یه خانمی هست دخترش رفیق منه همسایمونه فامیل هم هست یه دختر دارن و دو پسر کوچک دختره بندی خدا صب تا شب کار میکنه خسته از بیرون میاد گوشیش ساده هست حقوقشو باباش میگیره امشب بهم پیام داد پدر مادرم دس به کار شدن و روبرو نور گوشی هم میندازن رو خودشون هم خجالت میکشه هم بدخواب شده هم بزرگه هیجده نوزده سالشه اذیت میشه بهم پیام داد به مامانم تو سایت یه جوری حالی کن که درو ببنده درسته گرمه هوا ولی چن لحظه ببند ولی لحظه کشید به ساعت ها هر چقد درخواست دادم رد کرد رفتم تاپیکای قدیمیش هم قفل بود و نمیشد بهش اس بدم بنا به یه دلایل امنیتی خودم نمیخاستم شمارمو داشته باشه این شد که شوخی شوخی آخرش حرفمو بهش زدم

2706