2726
مطمئنم که روابط نامشروع بوده و اقوام نبوده.... شاهد هم فقط یک نفر پشت آیفون.. اونم مطمئن نیستم.. کلا ...

کلا باید دید رو نادید کرد ، یعنی حتی اگه با چشم ببینی و واقعا هم درست باشه اما شما باید نادیده بگیدی

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئنم که روابط نامشروع بوده و اقوام نبوده.... شاهد هم فقط یک نفر پشت آیفون.. اونم مطمئن نیستم.. کلا ...

شیخی به زنه فاحشه گفتا که پستی گفت شیخ من پستم اما تو انچه مینماییی هستی؟ دوست من کسی رو قضاوت نکن شاید شما خانوم خوبی باشید اما قضاوت از چیزی که ندیدید کار بدی هست در مورد سوالتون اگر شاهد باشه بله اما فکر نکنم این خانوم پیگیر شه ولی شما در هر صورت درست نیست کسی رو بدنام صدا کنید گناه داره

در دعوای غیر مالی شهود باید دومرد و یا ب جای هر مرد دو زن باشد پشت ایفون و این مسخره بازیا چیه خ ...

پس نمیتونه حرفشو ثابت کنه؟ میخام کلا انکار کنم بگم من نگفتم.... فقط یک زن پشت آیفون شنیده.... ولی واقعا بدکاری... همه همسایه ها ميدونن میترسن چیزی بگن....  دعوا سر جای پارک بود... 

2728

حالا دوستان زباد نترسونیدش بنده خدا رو . دوست عزیر دعوا بوده عصبانی شدی گفتی یه چیزی . اونم باااخره به شما یه چیزی گفته . هزار تا راه هست آدم که نکشتی نگران نباش. اگه واقعا اینکارو کرده باشه هیچوقت دنبالشو نمیگیره بعدم کی میخواد شهادت بده شما اینو گفتی . اصلا کتمان کن بگو نگفتم . یا بگو توام تهمت زدی به من . به 129 زنگ بزن یا به مشاوره های دیگه راهنماییت میکنن . نگران نباش و حفظ ظاهریادت نره جلوی طرف . 

پس نمیتونه حرفشو ثابت کنه؟ میخام کلا انکار کنم بگم من نگفتم.... فقط یک زن پشت آیفون شنیده.... ولی وا ...

اگر تو دروغ میگی!

اون هم میتونه دو تا شاهد دروغی بیاره و شهادت بدهند که شما چنین حرفی رو زدی...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
نه بابا شلاق کجا بود اسم مادرخواهرشو شغلشون کلی شرح دادا بود اما انگار نه انگار فقط جریمه قدیما ششما ...

من از یکی شکایت کردم بابت فحاشی پرینت پیاماشو بردم دادگاه براش شلاق و ۳ماه تا ۶ ماه زندان بریدن ولی بعد ۲روز افتاد زندان رضایت دادم تن لشش رو اورد بیرون

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
من از یکی شکایت کردم بابت فحاشی پرینت پیاماشو بردم دادگاه براش شلاق و ۳ماه تا ۶ ماه زندان بریدن ولی ...

نمیدونم  خداشاهده من چقدرتو دادسرا و کلانتری دویدم که اون کثافتو پیدا کردن بعد مامور بهم گفت این اشغال اوباشه حکمش نهایت جزای نقدی باشه میاد رفتم دادسرا کلی بدوبدو پیگیری کثافت رفت بازداشتگاه چندساعت بعد آزادش کردن و جزای نقدی 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
كجا رفتى شكايت كردى؟فتا؟

نه رفتم دادگاه دم در عریضه نوشتم و تمبر گرفتم و پول واریز کردم بعد خود دادگاه ازم پرینت خواست پرینت رو بردم پیش قاضی من هیچ پیامی رو جواب نداده بودم اون طرف رو خواستن دادگاه و محکوم شد یه ماهی این جریان طول کشید 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
حالا دوستان زباد نترسونیدش بنده خدا رو . دوست عزیر دعوا بوده عصبانی شدی گفتی یه چیزی . اونم باااخره ...

آبرو اسمش روشه عزیزم ، آبِ رو یعنی آبی که اگه ریخته بشه دیگه بر نمیگرده ،هیچ چیز تو دنیا بد تر از رفتن آبرو نیست 

یه مثال قدیمی هست میگه برود سال ننگ ،نرود نام ننگ

کار ایشون جای هیچ توجیهی نداره

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
من از یکی شکایت کردم بابت فحاشی پرینت پیاماشو بردم دادگاه براش شلاق و ۳ماه تا ۶ ماه زندان بریدن ولی ...

تازه سروانه کلی پرونده نشونم داد گفت اینا همه فحش ناموسیه جدیدا فقط جزای نقدی داره 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

ولی یک نکته وجود داره و اون اینکه سنگ بزرگ علامت نزدن است!

کسی که بخواد شکایت کنه نمیگه! میره شکایت میکنه تا یکدفعه نامه دادگاه رو ببینی و چاره ای نیاندیشی...

کسی که میگه فقط تهدیده و عملی نمیکنه...

نمیخواستم اینو بگم که خیالت راحت بشه!

چون کارت از اون خانم زشت‌تره... ولو اون خانم بدکاره باشه...و مطمینم کسی که چنین تهمتی از دهنش درمیاد آدم ترسناکیه!

ولی فقط دلم نیومد که نیمه شبی متلاطم باشی...

ولی حرفت و رفتارت افتضااااااح بوده

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706