2737
2734

دل درد شدید داره 

کلیه هاشم درد میکنه

حالت تهوع هم داره

خیلی نگرانشم

ترخدا هر مدلی که خودتون واسه خودتون دعا میکنید واسه مامان منم دعا کنید مریضیاش خوب بشن🙏🏻

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا شکرت😍😍

ایه الکرسی خوندم واسشون ایشالا هرچه زودتر شفاپیداکنند

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹

چشم

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم هم دردیم برا مادرت کسا بخون ک ۱۰۰ در ۱۰۰ خوب میشه برا ۱۵ تا صلوات میفرستم که ایشالله خوب شه 

واسه مادر من بخون 

بعد از بارش بارون از سیاه ترین ابر؛ روشن‌ترین و قشنگترین رنگین کمون رو خواهیم داشت ❤️
2738

سنگ کلیه داره احتمالا . اگه قطره سنگکل داری براش بریز تو اب بخوره اگه نه آب ولرم بخوره کمی راه بره یا بپر بپر آهسته . داره سنگ دفع میکنه احتمالا . شباف دبکلوفناک عالیه اگه نداری قرص شو بخوره. سنگ کلیه ای زیاد داریم تو خونواده عادی برامون . ان شاءالله زودتر خوب بشه حالشون 🙏🙏

2706