2737
2734

من نزدیک یکسال عقدم...از اول راضی نبودم پدر مادرم اجبار کردن...پسر خونه داره ماشین داره خیلییی هم دوسم داره ولی اخلاقاش خیلی تند اصلا کنترل نداره رو لباس پوشیدنم گیر میده همش دوستداره حتی سرکوچه رفتم گزارش بدم...مادرش عمم ولی خب اصلا محلم نمیده انگار نه انکار عروسشم...خیلی تاحالا بحثمون شده..ولی این اواخر گفتم دزگه نمیتونم تحنل کم طلاق میخوام...پدر مادرم راضی نیستن اونا هی رفتن اومدن گفت همسرم گفت دوماه فرصت بده ولی قبول نکردم چون تاحالا ده بار از این فرصتا دادم...بچه ها رفتلرش خیلی تند اصلا انگار نه انگار من تازه عروسم‌تاحالا صد بار سر چیز بیخود درحد وحشیانه سرم داد زده فرقی هم نداره جلو جمع باشه یانه خانوادشم واقعا اذیتم‌کردن...الان یکماه نه زنگ زده بهم‌نه پیام فقط باباس رفنه اونده صحبت کرده راضیم‌کنه خودش اصلا...حالا راضی شدن بری طلاق توافقی..مادرم همش داره نفرینم میکنه😔من امشب واقعا دودل شدم چیکار کنم...از طرفی تحمل رفتاراشو ندارم از طرفی حرف مردم

وخدایی که بشدددددت کافیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

شوهر سابق منم پسرعمم بود دقیقا شرایط تورو داشتم عمم محلم نمیذاشت پسرعمم خیلی شکاک بود مدام گریع میکردم ولی پدرومادرم راضی نشدن جداشیم تو عقد بعد عروسی دوماه بعذش جداشدیم

تا خدا با من است زمانه با من است .

ببین متاسفانه من اخلاق شوهرتو دارم خیلی تندم نمیتونم درست بشم،اونم درست نمیشه،پس اگه میخوای قبولش کنی بدون که درست بشو نیس

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
حرف مردم مهمه یا ارامشخودت؟ ی مدت حرف شنیدن بهتر از ی عمر بدبختیه

من حتی سر طلا خریدنم دوناه باهام جنگ کرد میگفت خونه خریدم طلا نخر..وضعشون خوبه اگه میدونستم ندارن کوتاه میومدم...مادر پدرم اصلا فکر من نیستن...من واقعا میترسم از ایندم باهاش همسرم قد بلند چهرش قشنگ وضعش خوب خانوادم فقط اینارو میبینن کادو خریدناشو میگن اینکه ما باهم اصلا تفاهم نداریمو نمیبینن

وخدایی که بشدددددت کافیست

امیدوارم چن وقت دیگه جزء اونایی نباشی که بگن پشیمونم که با طرف تموم کردم....یکم منطقی فک کن شاید مسئله اونقدر هم جدی نباشه...ایشالا هرچی به صلاحت باشه اتفاق بیفته😊🌹

یه جایی همین وراس همیشه ما خدامون ...مث خورشیدی که میکنه ماهو تابون....اگه توفان ترینم بازم قرصه دلم...وقتی خودشه ناخدامون🙂

مطمئن باش تحمل رفتار مردم بعد از یکی دو ماه نهایت یه سال واست عادی میشه چون بعد از چند وقت مردم فراموش میکنن و دیگه کاری به کارت ندارن. ولی تحمل رفتار شوهرت واست عادی نمیشه و اگه ازدواج کنی باید تا آخر عمر عذاب بکشی. اگه مطمئنی دوسش نداری و باهاش مشکل داری پس روی حرفت بمون و جدا شو.

اون مادری هم که الان نفرینت میکنه فردا روز، کتک هم بخوری و روزگارت سیاه بشه میگه تحمل کن.

وزن فعلی:۵۸کیلو، وزن هدف: ۵۰ کیلو شروع: ۹۹/۲/۲۲~~~ وزن :۵۷کیلو ۹۹/۳/۲۲
2706