2726
من دوروزه دارم فلوکسیتین میخورم یبار رفتم دکتر بهم داد ترسیدم بخورم معتادش بشم ولی الان دیگه گفتم بد ...

إ خب فلوکستین اگه میخوری که عالیه

تو بعضیا ممکنه کاهش اشتها بده و چون گفتی اشتهات کم شده من. توصیه نکردم ولی داروی خوبیه

نه عزیزم اعتیاد نداره حتما حتما استفاده کن فقط قطعش باید به مرور باشه کسایی که اخساس اعتیاد میکنن یهو قط میکنن

اینم مثل همون ممکنه دو هفته اول اثری نبینی یا بدتر بشی ولی ادامه بده حتما

اگه بتونم کمکی بکنم خوشحال میشم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دکتر من هنوز بعد اتفاقی که افتاده گریه نکردم میخوام جیغ بزنم ولی نمیتونم  😐

اها فلوکستین خوردی شمام

عزیزم بهتره تحت نظر روانشناس و متخصص روانپزشکی باشی

خدایا ینی میشه ی روز برگردم مثل روزای قبلم زندگی کنم انگار تو چشمام ذره بین بستن به هرچیزی گیرمیدمو ایراد میگیرم یک نقطه خونو از دوکیلومتری تشخیص میدم دوساله گرفتارم قبلا انقدر حالم خوب بود که صبا از خاب بیدار میشدم اهنگ میذاشتم کلی میرقصیدم همش میگفتم خداجون ازت ممنونم که انقد خوشبختم کردی ولی الان زندگیم جهنم شده از دست خودم بیچاره شوهرم😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭

خدایا ینی میشه ی روز برگردم مثل روزای قبلم زندگی کنم انگار تو چشمام ذره بین بستن به هرچیزی گیرمیدمو ...

خیلی سخته

مادرم وسواس داره دیونمون میکنه 😐 

لیوان و بذارم رو فرش میگه اون کثیفه چون پا خورده 

😑😐😑😐

حال مان و فال مان تلخ است و شیرین می زنیم .... !
خدایا ینی میشه ی روز برگردم مثل روزای قبلم زندگی کنم انگار تو چشمام ذره بین بستن به هرچیزی گیرمیدمو ...

اره عزیزم حتما حتما بهتر میشی

فقط واقعا درمانو قطع نکن

روان ادمم مثل جسم مریض میشه نگران حرف مردم و نمیدونم دارو عارضه داره و اعتیاد داره و اینا نباش

من خودم دو سه سال شیش ماه فلوکستین خوردم الانم هیچ مشکلی ندارم در حالی که اگه میخواستم بدون دارو با مشکلم مبارزه کنم قطعا تا الان درگیرش بودم

انشالا سلامت و شاد باشی همیشه🙏🏻

گاهی میاد سراغم همیشه نیست  😥😣ممنون بابت پاسخت

اگه فواصلش زیاده به نظرم داروی ضعیف تر از دپاکین استفاده کن یا سرخود استفاده نکن

خواهش میکنم

خوب باشی انشالا🙏🏻

2706