2726
عنوان

مکمل بارداری

190 بازدید | 34 پست

سلام. من ۱۵ هفته و ۵ روز هستم. از اولش یدوفولیک میخوردم الان قطع کرده دکتر بهم مولتی ویتامین داده و پلیرون اف(فروس گلایسین سولفات+فولیک اسید). شما هم تو بارداری میخوردین؟

سلام عزیزان

بنا بر اتفاقی نیازه که خودمو به یکی از کاربران معرفی کنم

اما خوش ندارم بعضی تاپیکهامو ببینه

خوواهش میکنم اینو گزارش بزنین برام

یع دنیا ممنون

فقط پنج شیش نفر گزارش بزنن،حذف میشه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4623635/خانوم-خوشکلابیاین-دورهمی-از-خاطرات-شیرینمون-با-همسرامون-و-یچه-هامون-بگیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به من گفت اسید فولیک بخور میخورم تهوع میگیرم عصبی میشم قطع کردم ایراد داره بنظرتون ۷ هفته ام

تا اونجا که میدونم فولیک اسید خیلی مهمه از ناهنجاری جنین و سقط جلوگیری میکنه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2728

منم تازه وارد 15 شدم فولیک اسیدو د3میخوردم

دکترم گفت فولیک اسید د3و قط کنم جاش برام آهن و پرمام و یچیز دیگه که اسمش یادم نیست نوشته...

جز ❤عشق ❤جهان نکته ی ارزنده ندارد.........اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...
به من گفت اسید فولیک بخور میخورم تهوع میگیرم عصبی میشم قطع کردم ایراد داره بنظرتون ۷ هفته ام

اره عزیزم. حتمااا بخور. اسید فولیک از نقص لوله عصبی جلوگیری میکنه و تا ۳ماه اول واجبه. خب یدوفولیک رو امتحان کن.

اره عزیزم. حتمااا بخور. اسید فولیک از نقص لوله عصبی جلوگیری میکنه و تا ۳ماه اول واجبه. خب یدوفولیک ر ...

اون چیه؟ یعنی چه فرقی با اسید فولیک داره؟

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
اون چیه؟ یعنی چه فرقی با اسید فولیک داره؟

ببین حتما بخورش چن مدت تهوع بهتره تا خدای نکرده واسه بچت مشکلی پیش بیاد

جز ❤عشق ❤جهان نکته ی ارزنده ندارد.........اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...

ببخشید استاتر جان ی سوال دیگه هم دارم شما ازمایش چکاپ بارداری رو کجا دادید؟ چقدر هزینه اش شد؟ برای من نوشته فکر کنم هزینش زیاد بشه کلی ازمایش هپاتیت و ایدز و کم خونی و.... 

بیمارستانهای دولتی ازمایش رایگان میگیرن؟

ترکیب ید و اسید فولیک. من اینو میخورردم

من تیرویدم پرکار بود قیل بارداری الان رفته سمت کم کار و ید اصلا برای تیروید کم کار خوب نیست

نمیدونم این مکمل جدیدا رو که بهم داده بخورم یا نه. آخه هنوز ۴ماه نشدم. یکم شک دارم. چیکار کنم

بخور الان تو ماه چهاری دیگه مگه نمیگی 15هفتهو5 روزی!!!!!!

ببخشید استاتر جان ی سوال دیگه هم دارم شما ازمایش چکاپ بارداری رو کجا دادید؟ چقدر هزینه اش شد؟ برای م ...

یه ازمایش خون داری اولش واسه من ۳۰۰ اینا شد. یه سونو داری واسه تشکیل قلب ۶۰ ۷۰ میشه. بعدش دیگه هفته ۱۱ غربالگری داری که با آزمایشه ۲تاش باهم ۳۰۰ میشه

2706