2733
2739
عنوان

امروز یه هفته نماز قضا هامو خوندم

112 بازدید | 20 پست

جای مهر افتاده رو پیشونیم ،پاهامم گرفته و کوفته شده 

چشمم هم عفونت کرده 

البته آخری واسه نماز نیست ولی خیلی درد داره چشمم

خسته شدم از بس همش درد و مرض دارم تو سن ۱۸سالگی😭

هیچ چیزی بیرون از وجودت نیست که تورو بهتر،قوی تر،غنی تر،سریع تر و باهوش تر کند.بیرون خودت دنبال هیچی نگرد چون همه چیز درون توست....🌈🌹🦋♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
التماس دعا

محتاجیم به دعا عزیزم 💙💚

هیچ چیزی بیرون از وجودت نیست که تورو بهتر،قوی تر،غنی تر،سریع تر و باهوش تر کند.بیرون خودت دنبال هیچی نگرد چون همه چیز درون توست....🌈🌹🦋♥️
2738
تو رو خدا واسم دعا خدا خیرت بده

انشالله که خوشبخت و عاقبت به خیر بشی 💙💚

مگه چقدر نماز خوندی؟ نماز چند ماه رو خوندی تو یه هفنه؟ 

مال یه هفته رو تو یه روز خوندم 

خدا قوت دوستم من هر روز نماز قضای سه روزو میخونم یکم وقت کم میارم با بچه کوچیک اما حس خوبیه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
عزیزم ادامه بده نماز قضا خیلی فرج میکنه 

اینقدر پاهام درد میکنه که راه هم نمی تونم برم 😭

مال یه هفته رو تو یه روز خوندم 

اها. 

خوبه عزیزم. اراده ات خوبه. 

منم متاسفانه نماز قضا دارم. نمیدونم چطور بخونمش. خیلی زیاده. 

لبخندت رو به یه دنیا نمیدم کوچولوی من
2706