2733
2734
عنوان

باشوهری که خسیسیش رو مخه ادامه زندگی میدادین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2246 بازدید | 136 پست
بزن تو سرش مگه با اونه ک ننیخره بگو من ک طلاق نمیگیرم ولی شکایت میکنم نقفه مهریمو میگیرم ازت 

اصلا مگه اجازه حرف زدن دارم من اینقد عصبیه که مدام آرومش میکنم زندگی بهم نریزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من دو سه سال اول ازدواجمون اصلا خرید نمی‌کردم به حدی بود که سرکلاس با لباسهای دوستام میرفتم به ...

مامانمم دقیقا همینو میگه میگه مرد مثل بچه است هر جوری عادتش بدی همونجوری میشه 

میگن طرح نیاز کنی ،شوهرت هر چی بخوای برات مهیا میکنه

من هم چند باری امتحان کردم

بعضی هاش وجواب گرفتم

کلید مرد دکتر حبشی وگوش کن

نمیگم حلال مشکلاته

ولی گوش دادنش ضرر نداره

2731
اخه برم سرکار اونوقت اون خوراک خونه رو هم میپیچونه نمیخره 

سرکار نرو ، ببین تو خونه نمیتونی ی کاری انجام بدی یکم پس انداز کن واسه خودت بعد جدا شو

درخت کوچک من به باد عاشق بود کجاست خانه باد!؟ 
اصلا پول تو جیبی نمیده حتی ماهی ۱۰ هزار تومن

پس تو از من بدتری...درکت میکنم...از شدت غصه ی وقتا خیره میشم ب ی جایی میبینم ساعتها گذشته.....منم گیر دخترمم....وگرنه نمیموندم......اصلا دیگه بهش علاقه ندارم

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....

شوهر من با داداشش شریکن، خرج مادرشونم میدن.

حالا واسه اونا هرچی میخان می‌خره شوهرم ولی واسه ما پول نداره، دیشب رفت مغازه برا بچه ها خوراکی خرید یک کیلو خرما هم واسه مامانش 25 تومن، دلش نیومد پنج تومنی برا ما هم بخره😒

کلا برا بقیه راحت خرج می‌کنه ولی واسه ما زورش میاد. همیشه بهترین میوه ها رو واسه مامانش می‌خره ولی واسه ما هفته ای بیارم نمیخره

2738

فقط طلاق 

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
بترسونش بگو اگه نیازام مادیم برطرف نشه ممکنه دلمو ب یکی عیر از تو خوش کنم اونوقت برات گرون تموم میشه

باور کن گفتم اینطوری گفت جن  ده خیابونی تو آخرش میری جن  ده میشی پس همون بهتر از الان برو و دیگه تو این خونه نمون

2706