2737
2739
عنوان

دلم شیکسته با عشقم دعوام شد😭

1268 بازدید | 39 پست

من به عشقم دروغ گفتم چند ماه پیشت خیلی وقت پیشت یه همکارم بهم یه کادو میده و منم چون کادورو یه واسطه داد بهش گفتم اون بهم داده نه همکارم الانم عشقم فهمیده صب من از هبچی روحم خبردار نبود بهم گفت به من دروغ نگفتی گفتم نه ینی انصد ازش گذشته بود فراموشش کرده بودم جونشو قسم خورد بازم گفتم نه تا اینکه حقیقتو بهم گفت من واقعا دوسش دارم باهام سرد شده میگه میشم یکی مثه خودت از دخترا کادو میگیرم باهاشون گرم میگیرم میرم بیرون تا وقتی که تو خودتو درست کنی تا دیشب از نظرش پیشه همههه من خوشگلترین دختره دنیا بودم ولی امشب عکس دخترارو میفرسه میگه اینا خیلیی از تو خوشگل ترنن دام خیلییی شیکست بهشم گفتم تا دیروز ک من خوب بودم بهم‌میگه اینجوری میگفتم اعتماد به نفست بره بالا وگرنه از تو بهترم هست هم‌من هم اون تا دیشب میمردیم براهم دیوونخ وار دوسش دارم اونم هنوز بهم میگه دوست دارم ولی میگه باید چیزی که من کشیدمو حس کنی تا چند ماه ادم شی دلمم خیلییی شیکسته چیکار کنم😭😭😭😭دارم میمیرم از غصه من خیلیی سختی کشیدم تو دنیا تنخا دلخوشیم عشقمه با خودم گفتم امروز برم از عطاری قرص برنج بگیرم یک چهارمشو فقط بخورم امروز تمام تو فکره تود کشی بودم قبلا یه عالممه قرص خورده بودم چند وقت پیش اما جز دل دردو حالت تحوع چیزی نداشتم چیکار کنم خیلی حالم بده😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خب چرا از ی مرد کادو گرفتی و ب عشقت دروغ گفتی حق داره نبخشتت

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
چرا اخه خیلی بده حالم خیلی خدا سره دشمنامم نیاره😭

اخه اینجور موقع ها فقط باید ب فکر راهی باشی ک اونو بچزونی گرچند ک خودت اشتباه کردی ن اینکه فکر خود کشی باشی ب خاطر ی ادم غریبه ک هیچیت نیست ب فکر خودت نیستی ب فکر خانوادت باش.اونا چ گناهی کردن مگه

خدایی من جات بودم برای اینکه بهش بفهمونم این قهر کردن و سرد شدنت داره بهم اسیب میزنه خودکشی میکردم ا ...

مسخرم میکنن چه جوری خودکشی کنم قرص برنج بخورم زود به همه بگم خوب میشم یا نه یک چهارمشو فقط یا چی😭

2706