2733
2739
عنوان

انتقادپذیرنبودن شوهرم

320 بازدید | 32 پست

ببینید من ناعدالتی تو زندگیم میبینم ولی اگه به شوهرم بگم عصبی میشه دعوا میشه منم به خاطردخترم همیشه سکوت میکنم درضمن کنترلش دست مادرشه اگه خواستین توضیح میدم

اصلا نمیتونم متقاعد کنم مثلامیگم من دوست دارم به بچه شیرخشک بدم وقتی به دنیااومدمادرش وخواهراش اینقدرگفتن که از بی شیری بچه زردی گرفت یه هفته بستری شد خودم با اون حال مریض مراقب بودمبعددیگه دکتراگفتن بایدحتماشیرخشک بدی چون خودم اصلاشیرنداشتم و دلیل زردی گرفتن دخترم همین بود ولی الان که خواهرش بچه دار شده راحت بهش شیرخشک میده شوهر من انگار نه انگاراصلاگله نمیکنه چرا اینطوریه من گفتیم الان خودتون شیرخشک به بچه هاتون میدین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

درحالی که خودم هرچی سعی کردم نتونستم قانع کنم که باید به بچه ام شیربدم و نسبت به خیلی از موضوعات دیگه نمیتونم قانع کنم به خاطرخداکمکم مجیدمتاسفانه من خیلی کم حرفم اصلا اهل گله نیستم

2728

من هم کمابیش مشکل شما رو داشتم . بچه اولم شیر خشکی بود هی چپ می رفتن راست میومدن . می گفتن طفلی بچه شیر مادر نخورد کل عالم و آدم فهمیدن بچع من شیر خشکیه. دومی رو خودم شیر دادم . گفتن طفلی بچه سیر نمیشه یکم شیر خشک بده . شیرت جون نداره . وقتی هم دکتر از ۵ ماهگی غذا کمکی داد مادر شوهرم صاف تو روم گفت بچه تا حالا گشنه مونده از این به بعد قراره سیر بشه

کنترل اکثر مردا دست مادرشونه . حتی بهترینشون .

ب چراداداشم اینطورنیست به خدامادرم هرچی بگه گوش نمیده اونم مادری که قبل ازدواج براش خونه خریدمراسم عروسی با پول خودش براش گرفت الان مادرمو ول کرده چسپیده به زنش که هرچی فحش  بده توعالم نثارش میکنه

2738
ب چراداداشم اینطورنیست به خدامادرم هرچی بگه گوش نمیده اونم مادری که قبل ازدواج براش خونه خریدمراسم ع ...

زن داداشت مهره مار داره . کلا مادر شوهر فهمیده کم پیدا میشه . یکی هم پسر ها هم مدلشون فرق می کنه یا زن ذلیلن یا مادر ذلیل حد وسط ندارن

من هم کمابیش مشکل شما رو داشتم . بچه اولم شیر خشکی بود هی چپ می رفتن راست میومدن . می گفتن طف ...

من تاحدی بگم ازاون روزاول عادت کردن آرایشگاه وتالاررزروکرده بودیم اینارفته بودن عوضش کرده بودن به خاطر۱۰۰ هزارکه ارزون تربگیرن منم یه روزقبل عروسی متوجه شدم کاری ازدستم برنمیومد

به نظرت چکارکنم خیلی توزندگیم نظرمیدن اینم گوش میکنه

من که نتونستم کاری کنم . دیگه بی خیال شدم . جلو روشون بگو چشم بعد هر کاری دلت خواست بکن . من سر اول خیلی زجر کشیدم . سر دومی پوستم کلفت شده بود یه گوشم در بود یه گوشم دروازه

زن داداشت مهره مار داره . کلا مادر شوهر فهمیده کم پیدا میشه . یکی هم پسر ها هم مدلشون فرق می کنه یا ...

به خداجلوی روی خانواده مون به داداشم حرف بدمیزنه اونم انگاردهنش قفله ولی اگه ماازش انتقادکنیم میزنه تودهنمون

هر چی به مردا بگی مامانت اینو گفت یا اونو گفت حساس تر میشن . وقتی محل مدی بهتره. اصلا اگر بهت چیزی گفتن به شوهرت منتقل نکن. خودتو بزن به اون راه . کم کم از رو میرن . مادر شوهر من خیلی سیاست داشت . جلو شوهرم همش تعریفمو می کرد . وقتی اون نبود تیکه می انداخت . هر جی هم می گفتم شوهرم قبول نمی کرد می گفت عروس بازی دراوردی. دیدم فایده نداره . کلا زدم به فاز بی خیالی . البته حسم نسبت به همسرم کمتر شده ولی ظاهر رو حفظ می کنم

من که نتونستم کاری کنم . دیگه بی خیال شدم . جلو روشون بگو چشم بعد هر کاری دلت خواست بکن . من سر اول ...

آخه فقط بحث شیرخشک نیست توهمه چی حتی لباس پوشیدن تفریح رفتن همه چی نظرمیدن. شوهرمم دقیقاهمون کارومیخوادبکنم که اونامیخوان اینطورنیست بگم چشم بعدعمل نکنم به خداتیکه می اندازن جواب نمیدم نمیدونم جواب بدم چیکارمیکنن

آخه فقط بحث شیرخشک نیست توهمه چی حتی لباس پوشیدن تفریح رفتن همه چی نظرمیدن. شوهرمم دقیقاهمون کارومیخ ...

فکر کنم فامیلیم . خانواده همسرت ترک نیستن . البته قصدم توهین نیست ولی توی ترک ها شایع تره

2706