2733
2734
عنوان

مرنگ خوشمزه 😍 + عکس

4457 بازدید | 53 پست

سلام سلام 😍

من اومدم با طرز تهیه این خوشمزه جان 😋

.

مواد لازم:

تخم مرغ  2 عدد

پودرقند  150 گرم

جوهر لیمو  به مقدار لازم

وانیل  ¼ ق چ

پودر هل  به مقدار لازم(درصورت تمایل)

رنگ خوراکی  به مقدار لازم .

.

طرز تهیه:

تخم مرغ ها رو قبل از یخچال بیرون بیارید تا به دمای محیط برسه

سفیده های تخم مرغ را از زرده جدا کنید و در کاسه ای بریزید سپس با همزن برقی خوب هم بزنید تا پف کرده و رنگش سفید بشه 

تا جایی به هم زدن ادامه بدید که وقتی ظرف رو برمیگردونید سفیده ها از ظرف جا نشن

در این مرحله پودر شکر رو کم کم اضافه کنید و مجددا هم بزنید تا سفیده تخم مرغ با پودر شکر کاملا ترکیب شده و فرم بگیره

.

@shirini__khonegi98

.

وانیل، هل و جوهرلیمو رو به مواد اضافه کنید و مخلوط کنید

.

.

اگه دوست دارید مرنگ های رنگی داشته باشید در این مرحله رنگ مورد نظرتون رو اضافه کنید. ظرفی رو با کاغذ روغنی بپوشونید، مواد رو داخل قیف بریزید و داخل سینی بریزید.

.

.

اگه توی فر این کار رو انجام میدید، فر رو از قبل با کمترین درجه ب مدت 10 الی 15 دقیقه روشن کنید تا گرم بشه بعد خاموشش کنید و سینی رو داخلش قرار بدید... بهتره که در فر رو یه کم باز بزارید .

.

میتونید هم روی بخاری، شوفاژ یا هر وسیله گرمایشی این کار رو کنید

فقط دقت کنید حرارت خیلی کم باشه وگرنه مرنگ ها ترک برمیدارن

بچه ها اینستامون فعلا فعال نیست و اموزش ها رو از تلگرام میتونید دنبال کنید

منتظر هنرنماییاتون هستیم

اگه میخواید خاص و شیک پذیرایی کنید به پیج اینستامون سر بزنید 😉 نظر و پیشنهاداتون کمکمون میکنه زودتر راه بیفتیم🌹 مرسی که هستید @shirini__khonegi تاااازه تلگرام هم داریم 😎 واسه دوستامون که اینستا نمیان @shirini_khoonegi98

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فیلمشو دیدم خیلی سخته😓😓

خیلی اسونه اتفاقا

کجاش سخت بود بنظرت؟! بگو تا توضیحش بدم 😍

اگه میخواید خاص و شیک پذیرایی کنید به پیج اینستامون سر بزنید 😉 نظر و پیشنهاداتون کمکمون میکنه زودتر راه بیفتیم🌹 مرسی که هستید @shirini__khonegi تاااازه تلگرام هم داریم 😎 واسه دوستامون که اینستا نمیان @shirini_khoonegi98
فکر کردم نقاشیه به خدا

تازه این فقط یه مدلشه

توی پیج اینستامون کلی ایده هم گذاشتم

خدایی خیلی دلبرن

2738

من خودم شیرینی پز هستم،البته بودم قبلا خونگی. ولی واقعا مرنگ شیرینی بی مزه و بی خاصیتی هست فقط خوشگلی داره.هر کس خورد گفت این چیه اخه 😅😅 

دخترم پناه منه،پسرم آرامشم،همسرم تکیه گاهم....👨‍👩‍👧‍👦
تو تابه رژیمی هم میشه؟

اره مهم اینه روی حرارت باشه

فقط دقت کن

تابه رو بزار گرم بشه و زیرش رو خاموش کن

بعد کاغذ روغنی بنداز و مرنگ رو روش پایپ کن

با همون گرمای کم باید درست بشه

وگرنه ترک برمیدارن

چ عالی کدبانو

مرسی عزیزم

خیلی اسونه اتفاقا کجاش سخت بود بنظرت؟! بگو تا توضیحش بدم 😍

فقط اسی جان برا من بعضیاش مابینش نرم بودن دست میزدی کمی خم میشدن خشک خشک نشده بودن باید اونارو جدا میکردم دوباره تو فر میذاشتم 

مرنگ تو زبان لری یعنی خاک تو سرت😄😄😄😄😄

چ جالب 😂😂😂😂

2706