2410
2553
عنوان

صورتم خیلی لاغر شده😔 چیکار کنم...

537 بازدید | 14 پست

دوستان من صورتم استخونیه گونه دارم و اینا

خودمم لاغرم اگر ۵ کیلو اضافه کنم اصلا نشون نمیده

چه کنم به نظرتون؟

خورد وخوراکم کمه فاصله بین وعده ها تقریبا چیزی نمیخورم. فکر کنم ۶۰ کیلو باشم 

شاید خیلی هاتون بگین خوبی بابا میخوای چیکار ولی دوستان وزن فقط یه عدده بعضی ها مثل من با ۶۰کیلو یه جوری دیده میشن انگار خیلی لاغرن

اگه واسه پر شدن صورت هم راهکار دارین بگین ممنون میشم

سیب زمینی آب پز من میخوردم یه مدت یه روز درمیون سرماه صورتم داشت میترکید

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

جماعت من اونموقع باشگا میرفتم میخوردم ولی نه بدنمو چاق نکرد سیب زمینی تاثیرش رو صورت و باسنه رو صورت که خیلیی زیاد برا من جواب داد باس نم فک کنم برا اسکات بود که بزرگتر شد چون اسکاتم میزدم ولی شیکمو اینا نه اصلا 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

سیب زمینی عضله سازی میکنه برا همین بعده ورزش میخورن چربی پهلو و اینا نه درنمیارین البته که زیاده روی تو هرچیزی مضره

توکه میخوای بدنتم چاق شه سیب زمینی و با سس هزار جزیره بخور

2706