2726
عنوان

ناخواسته باردارم 😯😯😯

1411 بازدید | 86 پست

من تنبلی تخمدان دارم چند سال پیش سر پسرم با کلی قرص و امپول باردار شدم وقتی بی بی چک مثبت شد از ذوق مردم ولی الان نمیدونم چرا باورم نمیشه دیشب مثبت شد همش میگم کاش کیست و مثبت کاذب باشه 

پسرم هنوز چهارسال و نیمشه به شدت وابسته بهمه و خیلی عصبی و بزن بهادر و لجباز البته با این وجود من هنوز حس میکنم تازه به دنیا اومده زایمانم انگار دیروز بود هنوزم ذوقشو دارم امادگی بچه جدیدو ندارم 

از خودم بدم میاد به خاطر این حس 

فردا قراره ازمایش بدم از یه طرف واقعا از خدا یه دختر سالم و صالح میخوام از یه طرفم امادگی سختی های بارداری و زایمان و بچه جدیدو ندارم 

یه چیز بگید اروم شم 

😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای بر من و این حس که داره میکشم😖

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

اگر واقعا مراقبت کردید و یک در هزار باردار شدید دیگه دیت شما نبوده.از حالا فکر تغییر زندگی نباشید فعلا به خودتون برسید و صبر کنید اگر مثبت شد اروم اروم شروع به اماده کردن خودتون برای بجه دوم بشید.مبارکه

عزیزم ب این فک کن ک بجه هات باهم هم بازی میشن و باهم بزرگ میشن و اگ بچه ات دختر باشه ک خیلی خوبه .یه حس جدید میشه برات 

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤عاشق شادمهرم، ب امید روزی ک برم کنسرتش 🥰
2706