2726
عنوان

حرفهای توی دلم

376 بازدید | 48 پست

بنظرم بمیریم بریم اون دنیا حتما خیلی هیجان انگیزه.

کلی اتفاق جدید منتظرمونه.

من همه راه زندگیمو اشتباهی رفتم

کلا احساس میکنم خودمو تباه کردم

کاش میشد بقیه این عمرو ب یکی دیگه ک دوسداره زنده بمونه تحویل بدم

انقد اشتباه کردم ک هیچ راهی واسه جبرانشون نیس

شاید از خیلیا اوضاعم بهتر باشه

اما خدا ب اونا هرجقدر داده ازش استفاده کردن

اما منه بیشعور خدا هرچی بم داده فاتحشو خوندم

کاش خیلی نامحسوس سر زایمان مرده بودم

کاش  بابچم مرده بودم

چون الن خیلی بش وابستم  دلم نمیخاد تنهاش بزارم

اما دلم این زندگیو نمیخاد

کاش برگردم ب ۲۳ سال پیش و برای همیشه تو ۲۳ سال پیش بمونم

چون اصن وجود نداشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظر منم اون دنیا بهتره

اخه میگن ارامش واقعی رو اون دنیا ب دست میاری

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2728
بنظر منم اون دنیا بهتره اخه میگن ارامش واقعی رو اون دنیا ب دست میاری

اره حالا بعضیا میگن وای ترستناکه و بهشت و جهنم و اینا. اما بنظره من خدا خیلی مهربون. فک نمیکنم جای ی زن ک تو عمره ۲۲ سالش با هیکل نحیفش درد زایمان و کشیده جاش تو جهنم باشه

اره حالا بعضیا میگن وای ترستناکه و بهشت و جهنم و اینا. اما بنظره من خدا خیلی مهربون. فک نمیکنم جای ی ...

اره واقعا

این دنیا پر از استرس حرص نگرانی  ترس غم حسادت و…
ولی اون دنیا ک از این خبرا نیس😍

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
میشه مثلا چن تاشو بگی 

من خیلی زرنگ بودم  همه معلما میگفتن .  تو دبیرستان معلممون سوال مینوشت پا تخته من هنوز صورت سوال و ننوشته جواب میدادم همه کف میکردن. میگقتن تو حتما ی چیزی میشی مدرسه نمونه بودم اما نمیدونم چرا احمق شده بودم  پیش دانشگاهی بدون رضایت خونوادم (خونوادم خیلی پولدارن)با ی پسری ک خیلی سطحش پایین تر از ماست ازدواج کردم خونوادش انقد اذیتم کردن انقد سرزنش شدم انقد بقیه بم گفتن نکن و من گوش ندادم داییم از ی شهر دیگه اومد گفت بیا نامزدیتو بهم بزن هنوز دیر نشده اما من نمیدونم چ مرگم بود تنها بودم نمیدونم چم شده بود ازدواج کردم باش و ۴ ساله فقط سختی کشیدم😢خیلیا  رو میبینم ک واقن سطح خونواده هاشون خیلی معمولی تر از من بود با ی پسرای خوبی ازدواج کردن. من چقد بچه بودم چقد احمق بودم استعدادمو درس خوندمو فروختم ب ی شوهره بدرد نخور. مامانم استاد دانشگاهه😢من هیچی نیستم ی بد بخت در مونده 

اره حالا بعضیا میگن وای ترستناکه و بهشت و جهنم و اینا. اما بنظره من خدا خیلی مهربون. فک نمیکنم جای ی ...

منم دقیقا حسای تورو دارم ولی با داشتن ۴ سال از تو بیشتر

خدايا کمکم کن زندگیمو بهتر کنم واسه ارامشم یه صلوات میفرستی دوستم❤
عززززیززززم ناامیدنباش بخداهمه مشکل دارن همه گرفتاری دارن توهروقت اراده کنی میتونی ب خودت امیدبدی به ...

فقط دوسدارم شوهرم نباشه  اگ اون نباشه خیلی خوب میشه دلم‌نمیخاد طلاق بگیرم مطلقه شم. یکمم دوسش دارم . اما دوسدارم نباشه. دوسدارم نباشه از نو شروع کنم

فقط دوسدارم شوهرم نباشه  اگ اون نباشه خیلی خوب میشه دلم‌نمیخاد طلاق بگیرم مطلقه شم. یکمم دوسش د ...

اره اینجوری ام میشه ولی من تا حالا بهش فکر نکرده بودم

شوهر من به اعتقاد خودش از من خیلی بالاتره ولی به نظر من نه خودش شعور داره نه خانوادش

خدايا کمکم کن زندگیمو بهتر کنم واسه ارامشم یه صلوات میفرستی دوستم❤
2706