2726
عنوان

شوهرم وسواس گرفته انگار🤦🏼‍♀️

1117 بازدید | 80 پست

بچه‌ها من باردارم، همسرم از وقتی فهمیده به جوری رفتار میکنه انگار بچه داره تو دستم رشد میکنه! 

تکون میخورم میگه یواش، چه خبرته یهویی جا به جا میشی!

نفس عمیش میکشم میگه احتیاط کن به شکمت فشار نیار!

خم میشم میگه له میکنی بچه رو!

میخوابم، ده بار بیدارم میکنه میگه پوزیشنت رو درست کن، بچه له میشه!

کلافه شدم از دستش، هرچقدر هم براش توضیح میدم مشکلی پیش نمیاد، باز متوجه نمیشه

شوهرهای شما هم تو بارداریتون اینجوری بودن؟

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه زیادمثل شوهرشما‌‌..به تغذیه ام خیلی حساس بود

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2728

اوخی استرس داره 😂

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
نه زیادمثل شوهرشما‌‌..به تغذیه ام خیلی حساس بود

من تغذیه‌ام هم درست حسابی نیس

مدام تهوع دارم

این هم با این حرف‌هاش فقط اعصابم رو بهم میریزه

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
خوشبحالت من تا میام به دقیقه از ویار نفس راحت بکشم، گیر میده بهم کل مکالماتمون شده همین‌ چرت و پرت ...

من اون موقع دپرس شده بودم که چرا براش مهم نیست،مرد است دیگر ،کلا آنطور که تو میخواهی نیست

اوخی استرس داره 😂

اصلا ملاحظه‌ی شرایط من رو نمیکنه

ده بار بهش گفتم اینجوری بهم استرس میدی، متوجه نمیشه اصلا

میترسم پس فردا بچه به دنیا بیاد، همبن جوری بمونه

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
من اون موقع دپرس شده بودم که چرا براش مهم نیست،مرد است دیگر ،کلا آنطور که تو میخواهی نیست

اخه این چه مدل مهم بودنه؟!

فکر کن حالت خوب نباشه، روزی صد بار هم یکی بهت گیر بده و بکن و نکن راه بندازه

انقدر تو همین مدت کوتاه بهم فشار اومده اصلا نمیدونم چطور باید چند ماه تحمل کنم تا بچه‌ام به دنیا بیاد

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
گمونم از اون زیرپوستی ها بود بچع ها😂

رو پوستی بود 😂😂😉

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤عاشق شادمهرم، ب امید روزی ک برم کنسرتش 🥰

کاش در اینده شوهر منم اینجوری باشه

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
2706