2726
عنوان

یه مرگ عجیب 😧

1747 بازدید | 38 پست

سال‌ها قبل جسد یک زن در پارکی در یورکشایر انگلیس پیدا شد که یک نیزه یخی در بدنش فرو رفته بود، بعد از تحقیقات علت مرگ برخورد ادرار تخلیه شده دستشویی یک هواپیما که در اثر سرما به صورت نیزه یخی درآمده بود اعلام شد!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واقعیهههه ?😳😳

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

وای خدا😐😐😐😂😂😂چه مرگ آبروبرانه ای

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

این دیگه میخواسه بمیره 

بخشید ولی عن بهونه بوده😶

کاربری دوممه😁میشه دوتا صلوات بفرسین یکی به روح شهید مدافع حرم جواد محمدی تقدیم کنین یکی هم برای حاجت روا شدنم💗🙏   چادری شدن من قصه ی نابـی دارد...او قسم داده مرا حافظ خونش باشم"رفیق آسمانی/شهید مدافع حرم جواد محمدی"من٩٩/٨/١۵ به مراد دلم میرسم و میام درموردش تاپیک میزنم اینو مطمعنم🌞♥🌊راسی دوستای کتابخونم یه سر به پیچBaran_e_keradبزنین..بهترین کتابا با بهترین کیفیت۵٠درصد تخفیف داره📚 😌🌸
2706