2726
عنوان

وقتی تو خواب میبینم یکی منو زد بیدار میشم درد میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 924 بازدید | 138 پست
منم همینجوریم حتی کبودم میشم

وای یا ابالفضل 

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببینید من خالم خونه قبلیشون هر سری مامانم میخوابید صبح بلند میشد میدید دست و پاهاش کبوده و جای چنگ رو گردنشه  خونه خالم موکل داشت موکلش از مامانم خوشش نمیومد یه بارم مامانمو از پله ها پرت کرد پایین دیگه خونه خالم نرفتیم تا خونشون رو عوض کردن 

تاریخ 99.9.9 خدا رو شکر که به آرزوهام رسیدم ❤️
2728
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم  امضات خوشبخت باشین عزیزم

دست گلت دردنکنه انشالله هرچی از خدا میخای بهت بده

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸
چیکار کنم؟

شبا چهار قل رو بخون قبل خواب یه قران کوچیک زیر سرت باشه هر جا رفتی در هر جا رو باز کردی بسم الله بگو 

مخصوصا زمانی که اب جوش میریزی حتما بگو بسم الله الرحمن الرحیم چه تو چاییچه تو غذا چه هر جا 

تاریخ 99.9.9 خدا رو شکر که به آرزوهام رسیدم ❤️
ببینید من خالم خونه قبلیشون هر سری مامانم میخوابید صبح بلند میشد میدید دست و پاهاش کبوده و جای چنگ ر ...

من از قبل ازدواج اینجوریم خونه خودمم اینجوری شدم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
یعنی چی؟

عزیزم  نترس شباکه میخوابی یه چاقوبزارزیرمنکایابالشت بعدش آیت الکرسی بخون وفوتش کن....الهم صلی علی محمد وآل محمد

صداقت. بهترین گزینه درکردارورفتاریک انسان میباشد...متضادش :خیانت که سم روح وروان همان انسان. میشود...درشبی که کفارتصمیم به قتل رسول الله میگیرند...شیرخداامام علی درجایش میخوابد.ویارصدیقش امام ابوبکرصدیق همگام بارسول خداازترس کافران ملعون عازم غارمیشوند...

خدایا خودت نگهدارمون باش 🌷

💛زتمام‌بودنی ها تو همین ازآن‌من باش که به غیرباتوبودن دلم آرزوندارد💛من مطمئنم موفق میشم وکلی روزای خوب میسازم واسه خودم.میبینم اون روزی رو که لبخند عمیق رولب مامان بابامه وبهم افتخار میکنن😍تنشون سلامت😊خدایا شکرت😊از رویاهات دست نکش💪💪
2706