2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماله منو ببین طبیعی عمل کردم خیلی پشیمونم ی قوز و فقط برداشته لااقل فانتزی عمل کن ی تغییری بکنی

خیلی عملی دوست ندارم بیشتر دوست داشتم این فکر و برداره و یه ذره سرش و بده بالا

سلااام به همتون🌵🤣❤️
2731

دماغ منم دقیقااااا همین شکلیه 

خیلی از قوزش ناراحتم 

منم ۷ سالم ک بود شکست

میترسم عمل کنم زشت بشه

یه دختر ۷۷ ای شاد و پرانرژی و عاشق همسرش ♥️ /آذر ماه ۱۳۹۹ برای اولین بار دیدمت و وارد زندگیم شد و شد همه زندگیم💍💏 ن♥️ح
بستگی به دکتر داره خواهر من پیش دکتر نداف کرمانی عمل کرد سر یک هفته هم حالش خوب خوب بود خیلی عم راضی ...

خداروشکر ولی همه دوستا و اشناهای من ناراضی بودن جز یکیشون ک اونم واقعا بینیش بزرگ بود و شکسته بود الان من با بینی شکسته6ساله دارم زندگی میکنم درسته دردداره و مش مش میکنم ولی خب عوضش راحتم عوارض بعد عمل همه یکسان نیستش زنعموی من45روز جز سوپ میکس شده چیزی نمیتونست بخوره

2738
خداروشکر ولی همه دوستا و اشناهای من ناراضی بودن جز یکیشون ک اونم واقعا بینیش بزرگ بود و شکسته بود ال ...

واییی دماغ زن عموتون بزرگ بود؟

سلااام به همتون🌵🤣❤️
خداروشکر ولی همه دوستا و اشناهای من ناراضی بودن جز یکیشون ک اونم واقعا بینیش بزرگ بود و شکسته بود ال ...

بله ولی خوب دکتر داریم تا دکتر 

سکوت کن ، اگر در موردم دانسته ای نداری ، فکری هم نداشته باش...💙
دماغ منم دقیقااااا همین شکلیه  خیلی از قوزش ناراحتم  منم ۷ سالم ک بود شکست میترسم عمل ک ...

هم‌دردیم حالا من ۸ ساله دارم باهاش دست و پنجه نرم میکنم😂☹

سلااام به همتون🌵🤣❤️
2706