2737
2739
عنوان

خونریزی شدید در پریودی...

298 بازدید | 25 پست

امروز روز دومم وخیلی خونریزیی داشتم همراه باخستگی وضعف بدن.. ودرد وحالت تهوع...

دیروز بازم درد وحالت تهوع داشتم ولی خونزی شدید نه 

هربار حالت تهوع واینا دارم ولی اولین باره خونریزی شدید دارم طبیعیه؟؟؟

اینو بگم اون بار  خون خیلی کم بود... وزود تموم کردم ولی ابن بار ردز ددم خونریزی زیاد شد واقعن استرس گرفتم طبیعیه؟؟؟

در ضمن مجردم...

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم شدید شده جدیدا. تازه ماهی دوبار. دارم قرص میخورم تنظیم شه 😥😥😥😥مال استر سه شاید. من وقتی استرس داشته باشم تا چند ماه اینجوریم ولی مامانم میگه شاید کیست داری

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2738
چایی تفت بده،،با اب بخور  اب رو اتیش بخدا

میشه بیشتر توضیح بدید

.. ❤️Seninle yasamak ne guzel.. 🙈.. ...ممنون میشم واسه خوشبختیمون و ثابت موندن زندگی عاشقانمون ی صلوات مهمونم کنید 🙏💚💛در اوج مغرور بودن مهربان است.. 😌اصلا می‌شود برایش مرد خودمو میگم.. 😎پرسپولیس عشق بی پااایااان🏆❤️
میشه بیشتر توضیح بدید

چای سیاه که میخوریم ی قاشق غدا خوری بریز تو ماهیتابه زیرش روشن کن بزار داغ بشه در حد نیم دقیقه،،،بعد بکوب بریز تو دهنت ی لیوان اب روش بخور

من خونریزی شدید داشتم که دیگه اصلا کم خونیم جبران نمیشد دکتر روازاده این نسخه بهم دادن باورت نمیشه مثل چی از من خون میرفت این ماه قطره چکونی شده بودم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
یعنی چجووووری منم وضعیتم خرابه الان 😔😔😔

چای سیاه که میخوریم ی قاشق غدا خوری بریز تو ماهیتابه زیرش روشن کن بزار داغ بشه در حد نیم دقیقه،،،بعد بکوب بریز تو دهنت ی لیوان اب روش بخور

من خونریزی شدید داشتم که دیگه اصلا کم خونیم جبران نمیشد دکتر روازاده این نسخه بهم دادن باورت نمیشه مثل چی از من خون میرفت این کار کردم شد قطره چکونی 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
چای سیاه که میخوریم ی قاشق غدا خوری بریز تو ماهیتابه زیرش روشن کن بزار داغ بشه در حد نیم دقیقه،،،بعد ...

مرسی عزیزم

خدا خیرت بده

.. ❤️Seninle yasamak ne guzel.. 🙈.. ...ممنون میشم واسه خوشبختیمون و ثابت موندن زندگی عاشقانمون ی صلوات مهمونم کنید 🙏💚💛در اوج مغرور بودن مهربان است.. 😌اصلا می‌شود برایش مرد خودمو میگم.. 😎پرسپولیس عشق بی پااایااان🏆❤️
2706