2733
2734
عنوان

دلم از شوهرم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1450 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باهاش منطقی صحبت کردی بگی بعضی از رفتار هام دست خودم نیست ؟؟؟ شاید درک کنه  اخه بعضی از مردا ...

هزار بار باهم حرف زدیم  از اول بارداری

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
وااااي😢 كاش قبل باردار شدن دقت ميكردي

قبل بارداری اینجوری نبود ،خیلی خوب بود توجهش کم بود ولی نه در این حد ،الان روز به روز هم بدتر میشه همش با رفیقاشه منم همیشه تنهام واس خواب میاد خونه ،کاری هم به کارش ندارم

قبل بارداری اینجوری نبود ،خیلی خوب بود توجهش کم بود ولی نه در این حد ،الان روز به روز هم بدتر میشه ه ...

الهي😢

ايشالا زندگيت با اومدن بچه عالي بشه

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              
2738
دختر .اتفاقا بی ربط حرف بزنید باهام از فکر بیام بیرون بهتره

میدونم الان حساسی ولی، ب نظرم دیگه زیادی حساسی، اینقدرشم خوب نیس، مردا نمیتونن در این حد حساسیتارو درک کنن، سخت نگیر، حالا جایی نمیره ک خونه بابات میره، حساسیتاتو کمتر کن تا بیشتر ب سمتت بیاد

عزیزم اول خداروشکر کن بخاطر دختر گلت دوم که شوهرت جلو چشمته و با خانوادت خوبه که میاد اونجا و بد خلقی نمیکنه شما حساس شدی زیادی

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا شکررت😍😍
قبل بارداری اینجوری نبود ،خیلی خوب بود توجهش کم بود ولی نه در این حد ،الان روز به روز هم بدتر میشه ه ...

من که یه ماهه پیشش نمیخوابم البته قبلش هم اش داغ دهن سوزی نبودا

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

گلم‌ناراحت نباش ازت با فاصله میشینه شوهرت بیرون میره ممکنه ناقل باشه شماهم‌باردار هستین 

بخدا شوهرمنم بافاصله میشینه 

دیشب رفتیم‌خونه مادرشوهرم برادرشوهرم سرما خورده بود اومدیم‌خونمون مادرشوهرم زنگید بهم گفت فعلا خونه ما نیایید تا محمد خوب بشه اگر هم بریم همه ازم فاصله میگیرن

چون ماها باردارهستیم‌ مواظب هستن گلم به دل نگیر

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد

امـــــــــان از رفیق ناباب😔

وقــتی به مــ❤ـــــن فڪــر مـــیڪنی  ❤🍃حـــــس میــــڪنـــــم 💋 از راهــــه دووووورررر🍃🍀
2706