2726
عنوان

🌺خواهش میکنم پربازدیدش کنید 🌺

495 بازدید | 55 پست

سلام،ممنونم که به این تاپیک اومدید🙏

این تاپیک رو برای تسلی دوستانی زدم که عزیزانشون رو در اثر کرونا از دست دادن..😔

لطفا اسم هر کاربری یا دوستی رو که می شناسید عزیزی رو در اثر کرونا از دست داده تگ کنید تا همه برای تسلی شون صلوات بفرستن..😭🥺

همینطور برای اونایی که الان درگیر این بیماری هستن اسم بگید صلوات بفرستیم

خواهش میکنم برای پدرخدابیامرز من هم صلوات بفرستید🌹😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌺

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
2728

الهی که خدا همه رو قرین رحمت کنه دوستان عزیز با اجازه اسی میشه برین تو این لینک وبه دخترم رای بدین تو مسابقه نقاشی شرکت کرده هرکی رای داد لایک کنه تا براش صلوات بفرستم http://ghadirfestival.com/painting/?contest=photo-detail&photo_id=2357

برای  پدرتون صلوات فرستادم برای همه رفتگان در اثر کرونای نی نی سایتیهایی که از عزیزاشون رو از دست دادن  14 صلوات میفرستم انشالله روح همشون شاد و در آرامش باشه.

نمیتونم دونه دونه 🥀🌹

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

روح پدرتون هم شاد و در آرامش باشه انشالله🙏🌹

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2706