2737
2734

خب گناه هست گلی 

ولی اگر عاطفی باشه

ولی به هر حال چت نکن 

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

همون جور که حرف بیمورد در فضای حقیقی چت هم همونه 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

=|

یعنی چی صحبت معمولی گناهه؟

انسان برای اجتماع افریده شده

اجتماع متشکل از زن و مرد

در این صورت هیچ دانشگاهی نباید مختلط بشه چون دختر و پسر نهایتا باید تبادل فکر کنن و صحبت=|

به منطقت رجوع کن

بخودی خود نمیشه گفت گناه هست ، اما میتونه مقدمه گناه باشه ، همیشه نفس خود انسان بهترین شاخص هست . وفتی ناراحتید این یعنی ممکن بوده ادامه ی این رفتار به جای خوشایندی ختم نشه

سلام😊 

با من دعوا نکنید شنیدها رو میگم

خلوت با نامحرم حتی مجازی گناهه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706