2726
عنوان

لطفا لطفا دکتر برای تعیین جنسیت میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 12450 بازدید | 101 پست
ب نظرتون رحمتون اونقدر قوی هس ک با ی بار اقدام باردار یشین؟

منظورم تو یه دوره نیست فکر کنم اشتباه متوجه شدی عزیزم 

منظورم اینکه گفته بودم تا قبل از روز تخمک گذاری ۴ ۵ بار اقدام کن شما میگی فقط روز تخمک گذاری اقدام کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دقیقا  هرشب دارم خواب میبینم  روز و شب ندارم اصلا

ی چیز بهت بگم استرس خیلی بده واسه رسیدن ب هدفت .یعنی اگه تمام راها رو هم بری اما استرس داشته باشی اصلا نتیجه نمگییری .باید خیلی خونسرد و‌ آروم باشی.

سعی خودمو میکنم اروم باشم  برام دعا کن

برات دعا میکنم گلم .فقط ب حرفام گوش کن انشالله نتیجه میگیری چون خودم نتیجه گرفتم .ی ماه بیخیال بچه و‌بارداری شو اصلا استرس نداشته باش فقط روز تخمک گذاری اقدام کن و حتما ارضا شو .باقیشو بسپار ب خدا

سعی خودمو میکنم اروم باشم  برام دعا کن

عزیزم برو تاپیک لوبیا-99کاملا راه های تعیین جنسیت رو توضیح داده وکلی از خانوماهم اومدن ازتجربه هاشون گفتن

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
 برات دعا میکنم گلم .فقط ب حرفام گوش کن انشالله نتیجه میگیری چون خودم نتیجه گرفتم .ی ماه بیخیال ...

شما روز تخمکذاری رو‌چجوری پیدا کردی 

اگه با کیت بوده وقتی کیت چجوری شد یعنی روز تخمکگذاری هست 

عزیزم برو تاپیک لوبیا-99کاملا راه های تعیین جنسیت رو توضیح داده وکلی از خانوماهم اومدن ازتجربه هاشون ...

رفتم عزیزم 

اخه ایشون گفتن برای پسر باید قبل از تخم گذاری چنبار اقدام بری 

ولی دوستان اینجا گفتن ما فقط روز تخمک گذاری رفتیم اقدام که؟!!!!

2706