2737
2734

تا خیلی چیزارو بلد نباشی طعم خوشبختی رو نمیچشی

اگه قرار باشه فقط یه حرف به بچتون بزنید که اونم تجربه طلاییتونه 

بگید اینجا

💐خدایا شکرت💐

بلع قطعا 

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اونوثتی ک ادم باید درس بخونه فکرش میره سمت دوس پسر و عشق و عاشقی .همون زمان طلایی برای رسیدن ب موفقیته

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

قدر لحظات زندگیتو بدون همش دنبال یه اتفاق خاص برای شادی و احساس خوشبختی نگرد از حالت از بودن کنار عزیزات از شادیهای ساده و کوچک زندگیت لذت ببر تا هیچ وقت بعدا نخوای حسرتشو بخوری که قدرشو ندونستی

پسرم.... از هیچکس توقع نداشته باشه... خودت تکیه گاه خودت باش

هرروز یه چیزی رو بهش یاد میدم

نه گفتن رو.... باسواد و مؤدب بودن رو... پس انداز کردن رو.... به هرکسی اعتماد نکردن رو

چه حرف قشنگی دنیا بلدی میخواد برای خوشبختی.  و من نابلد ترین فرد این دنیام.

تلاش میکنیم باهم که بلد بشیم

خدا عادل ترینه بین هیچ کس از بنده هاش فرق نمیزاره اگه یاد بگیریم

💐خدایا شکرت💐
2706